До Луцького НТУ завітав ректор ЧНУ

До Луцького НТУ завітав ректор ЧНУ

31 серпня до Луцького національного технічного університету завітав почесний гість – ректор Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького  Олександр Володимирович Черевко.

Передусім, ректор Луцького НТУ Петро Савчук провів нараду з адміністрацією університету щодо узгодження ключових домовленостей між закладами і мобільністю

співпраці.

В результаті перемовин було заключено угоду між закладами вищої освіти, щодо тісної взаємодії та спільних напрямків розвитку вищої освіти Волинської області та ключових аспектів діяльності університетів .

В ході візиту  ректор Луцького НТУ провів для гостя коротку екскурсію Луцьким НТУ та продемонстрував пріорітетні особливості закладу.

Відтак, завідуюча кафедрою дизайну Наталія Скляренко розповіла Олександру Черевку про особливоті унікального простору арт-релаксації «Артелія» та його функціонування.

Після того, ректори оглянули майданчик для самореалізації юних старт-аперів та підприємців в бізнес-інкубаторі, а також поспілкувалися з головою студради Даніелою Шах з приводу взаємодії студентів та обміну студентського досвіду між університетами.

Потому, рекору ЧНУ  провели  огляд козацької світлиці, де отаман Козацького Стрілетського братства  Володимир Перчук провів короткий екскурс історією волинського козацтва, діяльністю сучасної братії та взаємовідносини з всеукраїнськими організаціями.

Також для Олександра Черевко продемонстрували переваги надсучасної швейної лабораторії Луцького НТУ та переваг спортіндустрії нашого університету.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ