До Луцького НТУ з’їхалися студенти з усієї України (ФОТО)

До Луцького НТУ з’їхалися студенти з усієї України (ФОТО)

З 12 по 15 січня на Волині проходять керівні збори громадської організації «Українська асоціація студентів».

Збори правління щомісячно відбуваються в одній з областей України. Тож, цього місяця студенти Луцького національного університету приймають колег.

Зокрема, на «гостини» прибули 13 учасників з різних куточків країни: Івано-Франківська, Харкова, Тернополя, Кривого-Рогу, Черкас, Києва, Білої Церкви та Рівного.

Метою зборів правління, за словами членів організації, є вирішення внутрішніх проблем асоціації та, безумовно, обмін досвідом. Керівник відокремленого підрозділу ГО «УАС» у Волинській області Олександр Канагеєв розповів, що засідання керівного складу на території Волині відбувається вперше: «Ми, студенти Луцького НТУ, раді вітати наших колег з інших областей, впевнений, що знайдемо спільну мову та продовжимо співпрацю надалі».

Ректор ЛНТУ Петро Савчук не оминув увагою захід та завітав до студентів на збори: «Я вважаю, що університет – не для ректора, не для викладачів, професорів, а для студентів. Тобто наше кредо: ВНЗ – для студента. Ми завжди намагаємося підтримати молодь у їхніх ініціативах, розвитку. Так має бути у всій країні. Адже студентство – це молодь, креатив, рух вперед, це майбутнє України. Тому я дякую, що ви приїхали до нас. Дякую і нашим студентам, особливо Ірині Гаранчевській (голова студентської ради, - ред.) за таку ефективну роботу студради та за ініціативи. Хочу побажати, аби цей захід, як і усі майбутні, був максимально ефективний. Я, як ректор, буду підтримувати усіма силами ваші проекти. Нехай асоціація студентів показує усій Україні приклад!».

Інформаційний відділ Луцького НТУ, Олександра Містюк