ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ФІЛОСОФІЇ

 ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ФІЛОСОФІЇ

Викладачі кафедри філософії, політології та права до Дня філософії 19 листопада 2014 року провели презентацію студентських проектів «Філософія очима студентів». У проведенні заходу взяли участь студенти груп ОА-11, ОА-12, УП-11, МК-11, ФК-12, ЕП-11 та М-12.

У вступному слові завідувач кафедри Олександр Ситник наголосив на тому, що інтерес до філософських пошуків та роздумів актуалізується в  переломні часи розвитку суспільства, спонукає до критичного сприйняття та оцінки дійсності, підштовхує до формулювання власної життєвої позиції. Саме такі завдання і реалізуються при вивченні курсу «Філософія» у ВНЗ.

Велику зацікавленість аудиторії викликали презентації студентів  Катерини Чирко, Надії Завадської, Ольги Романович, Дмитра Годика, в яких вони представили власні розуміння філософських проблем, сенсу людського життя та спрямування історії людства. Пожвавлення викликало проведення інтерактивного опитування на тему: «Філософія – це…», в процесі якого студентами були висловлені свіжі та неординарні судження.

У підсумку доценти кафедри Олександр Ситник, Антоніна Євтодюк, Оксана Сільвестрова, Олена Сичевська-Возняк поділилися своїм баченням філософії, наголосили на важливості її вивчення для формування особистості та популяризації філософії як науки в сучасному світі.

 

 

 

 

Антоніна Євтодюк,

доцент кафедри

філософії, політології та права