Доцент кафедри електропостачання успішно представила матеріали дисертаційної роботи

Доцент кафедри електропостачання успішно представила матеріали дисертаційної роботи

Попри карантинні обмеження, наукове життя Луцького НТУ триває і представники університету знаходять будь-які можливості, аби повноцінно реалізувати власні ідеї, продемонструвати напрацювання і поділитися досвідом. Сьогодні, в онлайн режимі відбулося розширене засідання кафедри електропостачання, на порядок денного якого було винесене лише одне, але важливе питання: доповідь к.т.н., доцента кафедри електропостачання Луцького НТУ  Давиденко Людмили Валеріївни за матеріалами дисертації.

Тема дисертації: «Наукові основи комплексного моніторингу енергоефективності об’єктів водопровідного господарства». Подається робота на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук. Варто зазначити, що у ролі наукового консультанта виступив д.т.н., професор, завідувач кафедри автоматизації управління електротехнічними комплексами Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Розен Віктор Петрович.

Участь у презентації дослідження взяв ректор Луцького НТУ Петро Савчук, який відзначив важливість та актуальність наукової роботи. За його словами, це гідне дослідження, що несе у собі плідну роботу та ґрунтовні результати.

Зокрема, мета роботи полягає у розвитку наукових основ комплексного моніторнгу енергоефективності об’єктів водопровідного господарства шляхом розробки, удосконалення та інтегрування процедур бенчмаркінгу енергоефективності для виявлення прогресу та резервів підвищення рівня енергоефективності об’єктів водопостачання та галузі.

Об’єкт дослідження: процес моніторингу енергоефективності водопровідного господарства та його об’єктів. Предмет дослідження: методи і способи моніторингу енергоефективності, виявлення завдань і резервів підвищення рівня енергоефективності об’єктів водопровідного господарства.

Після презентації, учасники засідання мали можливість поставити доповідачу свої запитання, висловити побажання чи зауваження. Насамкінець, завідувач кафедри електропостачання Юрій Грицюк відзначив: «Заслухавши доповідь, відчувається кількість витрачених зусиль, кількість часу і врешті – це цінна робота. Тому є привід пишатися та наслідувати досягнення Людмили Валеріївни».

Отож, пропозиція рекомендувати роботу до захисту була підтримана одноголосно.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ