Доценти кафедри ПТБ – учасники Міжнародного бізнес-форуму

Доценти кафедри ПТБ  – учасники Міжнародного бізнес-форуму 

25 листопада 2020 року Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана провів VIII Міжнародний бізнес-форум “Наука-Бізнес-Освіта: стратегічне партнерство”, участь в якому взяли доценти кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Надія Ковальчук та Катерина Оксенюк.

Міжнародний бізнес-форум зібрав освітян, економістів, підприємців, управлінців та став майданчиком для обговорення проєктів і задумів щодо адаптації вищої освіти до потреб реальної економіки та ринку праці.

«Світ невпинно змінюється. Пандемія дуже вплинула на бізнес, тому усі запропоновані дискусійні панелі актуальні», – сказав ректор КНЕУ Дмитро Григорович Лук’яненко.

З урахуванням карантинних обмежень захід відбувся в режимі онлайн. Робота форуму пройшла у вигляді панельних дискусій та присвячена актуальним питанням взаємодії бізнесу та Університету для покращення освітніх послуг. 

Панельні дискусії були сконцентровані на наступних питаннях: форми співпраці корпоративних та академічних університетів; жіноче лідерство та бізнес-проєкти, що змінюють світ; фінансова бізнес-освіта: сучасні тренди та інновації; циркулярна економіка: ідеї, партнерство, Start-up; інноваційні моделі взаємодії університету з бізнесом; розвиток підприємницької освіти в Україні: погляд освітян і бізнесу.

Пріоритетними завданнями бізнес-форуму вже традиційно є визначення напрямків розвитку стратегічного партнерства в тріаді «наука-бізнес-освіта»; активізація співпраці суб’єктів ринку освітніх послуг та ринку праці; розвиток партнерської мережі підготовки нової генерації фахівців з економіки; сприяння реалізації проектів соціальної відповідальності бізнесу; розробка механізму реалізації інтелектуальних продуктів університету в практиці функціонування бізнес-структур тощо.

Щиро дякуємо організаторам за високий рівень проведення заходу!