Дорогі друзі! Радо запрошуємо на відкриття Фотовиставки «День-2013» у Луцьку Відкриття відбудеться 7 березня 2014 року о 10.00 у Бібліотеці Східноєвропейського національного університету ім. Л. Українки за адресою: вул. Винниченка, 30-А

Дорогі друзі!

Радо запрошуємо на відкриття Фотовиставки «День-2013» у Луцьку

Відкриття відбудеться 7 березня 2014 року о 10.00

у Бібліотеці Східноєвропейського національного університету ім. Л. Українки

за адресою: вул. Винниченка, 30-А

 

Традиційно буде представлено близько 120 світлин з числа переможців ювілейного XV Міжнародного фотоконкурсу газети «День», обраних з понад 2 тисяч надісланих фоторобіт. Особливістю цієї експозиції стане окремий розділ, присвячений героїчному Євромайдану.

         Відкриють Фотовиставку ректор Східноєвропейського національного університету ім. Л. Українки КОЦАН Ігор Ярославович та головний редактор газети «День» ІВШИНА Лариса Олексіївна.

Серед запрошених – міський голова Луцька Микола Романюк, голова Волинскої ОДА Григорій Пустовіт голова Волинської обласної ради Валентин Вітер, міський голова Володимира-Волинського  Петро Саганюк, засновник благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці - Новий Луцьк» Ігор Палиця та заступник голови правління Фонду Ірина Констанкевич, представники місцевої влади, закладів культури, ЗМІ.

 

Фотоконкурс «Дня», який проводиться щорічно від 1999-го року — це найбільш масштабний соціальний проект газети, що поряд з іншими культурно-просвітницькими ініціативами видання (Бібліотекою «Україна Incognita», Літньою школою журналістики «Дня», премією ім. Джеймса Мейса «Громадянська позиція» та ін.) став вже її візитівкою.

Усі п’ятнадцять років Фотоконкурси «Дня» були і залишаються найбільш зрозумілим та демократичним засобом ідентифікації українства. «У кожного зеленого є шанс з газетою «День» - під таким гаслом газета «День» запрошує друзів до цьогорічного фотоврожаю з яскравих знімків та червоно-зелених яблук - символу мудрої зрілості та допитливої юності.

У Фотоконкурсі беруть участь як художники-професіонали, так і аматори-початківці з усіх куточків країни. Щороку наша «галерея на колесах» подорожує Україною. І обов’язкова зупинка – у Луцьку, де ми маємо чи не найбільше друзів. Окрім традиційних номінацій конкурсу – «Події», «Особистості», «Український світ», «Життя як воно є», «Світ очима дітей», додалася нова номінація «Цілі Розвитку Тисячоліття» від міжнародної організації ПРООН.

 

Традиційно усі відвідувачі виставки зможуть відчути себе членами журі, віддавши свій голос за найцікавішу, на їхній погляд, світлину. У день закриття виставки за результатами цього голосування буде оголошено володаря титулу лідера глядацьких симпатій від лучан.

 

Цього ж дня о 12.00  у бібліотеці відбудеться зустріч студентської молоді та освітян Луцька із головним редактором «Дня» Ларисою Івшиною, присвячена презентації книжкової новинки – «Підривна література», яка є продовженням попереднього видання «Бронебійна публіцистика» та загалом серії «Бібліотека газети «День».

Виставка триватиме з 7 по 23 березня 2014 р.

Вхід вільний, окрім неділі

 

З питань акредитації: (044) 303-96-21, e-mail: pr@day.kiev.ua