ЕКОЛОГІЧНИЙ ДЕСАНТ ФАКУЛЬТЕТУ БІЗНЕСУ

Екологічне виховання виступає складовою частиною системи навчально-виховної роботи на факультеті бізнесу. Завдання екологічного виховання полягає у формуванні екологічних знань студентів, розвитку в них почуття шанобливого ставлення до природи, прищеплення навиків збереження та примноження багатства природного середовища. Тому неодноразово студенти нашого факультету залучалися до різноманітних природоохоронних акцій в зелених зонах нашого міста.

Нинішньої пори не залишив байдужим студентів факультету бізнесу екологічний стан міського парку імені 900-річчя Луцька. Бажання споглядати прекрасну естетику природи паркової зони сформувало у студентів моральні почуття обов'язку та відповідальності за збереження чистоти паркового ландшафту. Тому досить охоче та заповзято відгукнулися студенти академічних груп ЕП-21, МО-21, УП-21, МК-21, УП-41 на заклик прийняти участь у молодіжній екологічній акції «Зробимо Луцьк чистим!» 26 квітня 2013 р. Разом із студентами до лав екологічного загону факультету бізнесу примкнули й викладачі. Зокрема, к.е.н., доц. С.М. Бортник, к.е.н., доц. І.М. Камінська,  к.е.н., доц. Л.В. Павлюк, к.е.н., доц. Ю.Г. Фесіна.

Озброївшись робочими рукавицями та тарою для збору сміття факультетське товариство оперативно приступило до роздільного збору ПЕТ-пляшок, скла та іншого сміття на території парку. Як наслідок – милує око чистота паркових газонів не лише студентів, але й лучан та гостей міста.

Такі заходи дозволяють не лише розвивати вміння студентів осмислювати екологічні явища, робити висновки про стан природи, але й формують культуру роздільного збору сміття, розвивають стійкий екологічний світогляд.