ЕКОЛОГІЧНИЙ ДЕСАНТ ФБ-2. СЕЗОН – 2014

ЕКОЛОГІЧНИЙ ДЕСАНТ ФБ-2. СЕЗОН – 2014

12 квітня 2014 р. студенти факультету бізнесу разом із своїми колегами з факультету обліку та фінансів прийняли участь в екологічній акції «Зробимо Волинь чистою», що є частиною загальнонаціональної акції «Зробимо Україну чистою». Цьогоріч факультет бізнесу в заході представляли студенти академічних груп:     МО-21, УП-21, МЕ-21, МК-21, МО-31, а також їх куратори – І. Лорві, Ю. Дащук,            Н. Галазюк та заступник декана ФБ Ю. Фесіна. Як і минулого року екологічний десант факультету висадився в парку «900-річчя міста Луцьк».

Хлопці та дівчата озброївшись робочими рукавицями та тарою для збору сміття завзято взялися за очищення паркової території. Сміття збиралося роздільним способом: ПЕТ пляшка – в 160 л пакети, скло – в пакети по 120 л, інше сміття – в пакети по 120 л. Усього в прибиранні взяло участь 42 «екодесантника» факультету бізнесу.              

Факультетське товариство оперативно очистило парковий ландшафт та підготовило природу й місце відпочинку лучан до Великодніх свят із надією на людську толерантність до природного середовища.