Економісти ЛНТУ відпрацювали практику створення власного бізнесу у Луцькому ЦНАПі

Економісти ЛНТУ відпрацювали практику створення власного бізнесу у Луцькому ЦНАПі

17 грудня 2021 року студенти спеціальності 051 Економіка груп ЕК-31 та ЕК-41, а також викладачі кафедри економіки Луцького НТУ доцент Антоніна Гордійчук та професор Надія Рудь, мали нагоду відвідати Луцький центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Захід відбувся в рамках поглибленого вивчення практичної складової навчальних дисциплін «Організація та розвиток власного бізнесу», «Управління трудовим потенціалом» та «Економіка праці і соціально-трудові відносини».

Приємно відзначити, що біля рецепції гостей привітно зустріла Лариса Карп’як, директорка Департаменту ЦНАПу місті Луцьку, яка розповіла про організаційно-управлінські аспекти діяльної цієї установи.

Слід також відмітити, що в холі ЦНАПу панує затишна атмосфера, з дотриманням всіх карантинних норм. Увесь персонал ввічливий та уважний до відвідувачів. Це дуже радує, адже культура надання адміністративних послуг в Луцькому ЦНАП - на найвищому рівні.

Надалі продовжила знайомство з роботою ЦНАПу досвідчена адміністраторка Олена Кравчук, яка цікаво та змістовно, «крок за кроком» розповіла про особливості та специфіку роботи усіх відділів даної установи. Колектив центру з радістю ділився своїми знаннями та досвідом зі студентами.

Особливо цікаво було поспілкуватися з начальником відділу реєстрації бізнесу ЦНАПу Віктором Маковецьким. Спочатку студенти уважно вислухали керівника: чим займається відділ, пройшли короткий інструктаж як відкрити власний бізнес, які КВЕДи є наразі найбільш популярні, чому підприємці закривають свій бізнес та багато інших цікавих тем.

Слід також відзначити надзвичайну активність наших студентів, які ставили багато конструктивних запитань пану Віктору та уважно вислуховували його відповіді. Цілком ймовірно, що після такого діалогу, кілька майбутніх економістів спробують ризикнути й започаткувати власну справу, що дозволить їм максимальної розкрити власний потенціал, а закладені у процесі навчання загальні та фахові компетентності безперечно тільки допоможуть їм в майбутньому розвитку!

Під час пізнавального практичного заняття студенти ознайомилися з кращими практиками реалізації̈ повноважень у сфері надання адміністративних послуг. Загалом можна констатувати, що практичне заняття, проведене Луцькому ЦНАПі, цілком виправдало усі сподівання студентів і викладачів. Завдяки вмілій організації роботи, використанню сучасних цифрових технологій та професійності працівників, Луцький ЦНАП заслужено вважають одним з найкращих в Україні.

Щиро дякуємо директорці Департаменту ЦНАП Ларисі Карп’як, адміністратору Олені Кравчук та начальнику відділу реєстрації бізнесу Віктору Маковецькому за надану можливість осягнути увесь спектр можливостей і переваг, які надає Луцький ЦНАП для територіальної громади та місцевого бізнесу.

Антоніна Гордійчук

доцент кафедри економіки