Екскурсія до ПрАТ СП «ТЕРІХЕМ-ЛУЦЬК»

Екскурсія до ПрАТ СП «ТЕРІХЕМ-ЛУЦЬК» –

чергова спроба втілити теоретичні знання з управління якості у практику

 

З метою ознайомлення з особливостями процесу управління якістю на підприємстві 13.12.2013 р. студенти факультету бізнесу групи УІДм-51 на чолі з куратором-тьютором, д.е.н., проф., деканом факультету бізнесу Тарасом Божидарніком та групи МОм-51, МО-51 на чолі з куратором-тьютором, к.е.н., проф., завідувачем кафедри менеджменту та маркетингу Валентиною Мороховою та викладачем курсу «Управління якістю», д.е.н., доц., завідувачем кафедри банківської справи Наталією Різник відвідали  ПрАТ СП «ТЕРІХЕМ-ЛУЦЬК».


Фото 1

На вході до ПрАТ СП «ТЕРІХЕМ-ЛУЦЬК» люб’язно зустріла нас керівник відділу розвитку продукту та інтегрованих систем управління – Оксана Подолець та провела до гостей до конференц-залу.


Фото 2

В ході екскурсії пані Оксана розповіла, що ПрАТ СП «ТЕРІХЕМ-ЛУЦЬК» – новий гравець європейського ринку двовісно (біаксіально)-орієнтованих поліпропіленових плівок, провідний виробник таких плівок в Україні. Підприємство має запроваджені інтегровані системи управління (ІСУ) та сертифіковане за чотирма міжнародними стандартами ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 та ISO 22000:2005 міжнародною сертифікаційною компанією DET NORSKE VERITAS. Сертифікація охоплює всю діяльність компанії та підтверджується успішним проходженням зовнішніх аудитів на відповідність вимогам цих норм, як доказ того, що  ПрАТ СП «ТЕРІХЕМ-ЛУЦЬК» забезпечує високу якість виконання вимог замовників, використовуючи екологічно-дружні технології, гарантуючи безпечність нашої продукції, при цьому турбуючись про охорону праці та здоров’я працівників.

Запросивши нас переконатись у дії задекларованих підприємством стандартів якості на практиці, керівник з охорони праці провів інструктаж з охорони праці та безпеки життєдіяльності, роз’яснивши загальні правила з безпеки та гігієни праці, роздавши захисний одяг та беруші. Тим часом пані Оксана Подолець продовжила свою розповідь про особливості процесу управління якістю на усіх етапах виробництва, пакування, складання та транспортування плівок.

Фото 3

Викладачі та студенти брали активну участь в обговоренні основних аспектів діяльності ПрАТ СП «ТЕРІХЕМ-ЛУЦЬК», задавали питання, що стосувалися управління якістю на підприємстві: про допустимий відсоток бракованої продукції, про методи усунення браку на виробництві, про інструменти стимулювання працівників, що задіяні у процесі удосконалення якості виробничого процесу, про проходження практики та можливості майбутнього працевлаштування студентів. 

Фото 4

В ході екскурсії студенти отримали позитивні враження від діяльності підприємства, впевнились в необхідності вивчення дисципліни «Управління якістю» та отримали необхідні навички для кращої підготовки до написання модульної контрольної роботи.

Дякуємо Оксані Подолець за інформативну подорож по ПрАТ СП «ТЕРІХЕМ-ЛУЦЬК», а Тарасу Божидарніку – за організацію екскурсії.

 

Сфотографував та підготував ст. групи УІД-51 Луцака Павло