ЕКСКУРСІЯ НА ОЧИСНІ СПОРУДИ МІСТА ЛУЦЬКА


Днями студенти факультету екології та приладо-енергетичних систем спеціальності «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» груп ЕОС-31,32, ЕОСм-51, а також декан факультету, к.г.н., доцент Олена Картава, завідувач кафедри, к.і.н., доцент Василь Іванців, к.г.н., доцент кафедри Сергій Бондарчук та к.г.н., доцент кафедри Віталіна Федонюк провели екскурсію на очисні споруди міста Луцька.

КП «Луцькводоканал» – це сучасне підприємство, пріоритетом діяльності якого є надання населенню, підприємствам, закладам міста Луцька та навколишніх сіл якісних послуг водопостачання та водовідведення. Як розповів начальник цеху очисних споруд  Олександр Дерев’янчук, нині 85% води постачається мешканцям міста, 15% йде на інші потреби. В резервуарах підприємства є запас води для міста на 2-3 дні. Стоки води з міста приймають чотири каналізаційні станції, хоча загалом «Луцькводоканал» експлуатує 16 таких станцій.

Студенти ознайомилися з технологією очищення каналізаційних стоків міста Луцька, а також з роботою окремих очисних споруд.

На завершення екскурсії присутні висловили вдячність начальник цеху очисних споруд  Олександру Дерев’янчуку за цікаву та пізнавальну екскурсію, а студентам-екологам було запропоновано проходити виробничу практику на цьому підприємстві.

Оксана Жадько, лаборант кафедри екології