Екскурсія на ПАТ «Електротермометрія»

Екскурсія на ПАТ «Електротермометрія»

 

13 березня студенти груп УП-41 і ПС-41 факультету бізнесу та  групи ОПБ-31 факультету ФЕПЕС разом із викладачем Людмилою Матвійчук відвідали ПАТ «Електротермометрія».

ПАТ "Електротермометрія" має багаторічний досвід у розробці та виробництві приладів і систем для вимірювання температури. Підприємство виробляє надійні промислові та побутові водолічильники для вимірювання кількості води та регулятори тиску газу домового газозабезпечення.

 

Студенти виявили неабиякий інтерес до самого процесу виробництва продукції. Продукція підприємства включає водолічильники холодної та гарячої води (з діаметром умовного проходу 15 мм, 20 мм, 40 мм, 50 мм, 60 мм, 80 мм), регулятори тиску газу домового газозабезпечення РДГС-10 - для зниження середнього тиску газу на низький, монтажні комплекти для регуляторів тиску газу, метрологічне та випробувальне обладнання для всіх типів водолічильників та регуляторів.

Екскурсанти мали змогу ознайомитися з виробничими й складськими приміщеннями; організацією виробничих процесів в цехах та власне з процесом виготовлення промислової продукції; з роботою персоналу; окремими організаційними та економічними аспектами роботи підприємства, зокрема формуванням собівартості продукції та плануванням її ціни.

Студенти отримали позитивні враження від масштабної діяльності підприємства, брали активну участь в обговоренні основних аспектів діяльності ПАТ «Електротермометрія», задавали питання щодо організації роботи підприємства, проходження практики та можливостей майбутнього працевлаштування.

Студенти та викладачі Луцького НТУ щиро вдячні керівництву і всьому колективу працівників ПАТ «Електротермометрія» за надану можливість відвідати підприємство.

 

Людмила Матвійчук