ЕКСКУРСІЯ НА ВИРОБНИЦТВО

ЕКСКУРСІЯ НА ВИРОБНИЦТВО

Студенти напряму підготовки «Охорона праці» Луцького НТУ відвідали  Дочірнє підприємство «Автоскладальний завод №1» Публічного акціонерного товариства «Автомобільна компанія «Богдан Моторс». Нині підприємство виступає конкурентоспроможним виробником автобусів і тролейбусів в Україні, здійснює поставки продукції за кордон, адже пропонує повний цикл виробництва цих транспортних засобів та систему менеджменту якості, сертифіковану вимогами міжнародних стандартів.

Огляд  виробництва було почато з інструктажу з техніки безпеки. Студенти мали можливість ознайомитись з усіма ланками виробництва, які є на підприємстві та переконатись на практиці, що виробництво високоякісної продукції на ДП «АСЗ № 1» АТ «АК «Богдан Моторс» забезпечується завдяки використанню найсучаснішого високотехнологічного обладнання японського та німецького виробництв, відмінних комплектуючих як вітчизняних, так й іноземних фірм. Гарною новиною для студентів стала інформація про перспективи виробництва нового виду транспорту – екобусів.

Під час зустрічі студентам розповіли про особливості роботи служби охорони праці підприємства та запросили проходити практику з метою подальшого працевлаштування тих, хто виявить найкращі навички та вміння з питань охорони праці та техніки безпеки.

Керівництво та студентство факультету екології та приладо-енергетичних систем висловлює вдячність адміністрації Дочірнього підприємства «Автоскладальний завод №1» Публічного акціонерного товариства «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» за цікаву екскурсію.

 

 

Марк Федорусь,

староста гр. ОПБ-31