Екскурсія на виробництво – чергова спроба втілити теоретичні знання у практику

Екскурсія на виробництво –

чергова спроба втілити теоретичні знання у практику

 

27.11.2013 року кураторами Олександренко І. В. та Пиріг С. О. для студентів академічних груп ФК-51 та ФКм-51 було організовано екскурсію на фабрику «Тигрес» у с. Липини.


ПП «Тигрес» спеціалізується на виготовленні м’яконабивних іграшок зі штучного хутра, дрібноворсових тканин та дитячої постільної білизни. На сьогодні річний обсяг виробництва підприємства становить близько 400 тис. виробів, а діючий асортимент м’яконабивної іграшки нараховує понад 200 позицій.

Вся продукція ПП «Тигрес» сертифікована згідно вимог чинного законодавства, пройшла санітарний контроль і відповідає стандартам якості ДСТУ 2028-92, ДСТУ 2029-92, ДСТУ EN 71-1:2006. Реалізується м’яка іграшка та дитяча постіль через розгалужену збутову мережу по всій території України за посередництвом гуртівні «Тигрес» (ФОП Падука Г. В., ТОВ «Тигрес»).


Екскурсію для студентів проводила головний економіст Оксана Антонюк, яка ознайомила їх з історією створення підприємства, особливостями, сильними і слабкими сторонами в роботі та подальшими перспективами розвитку.

Студенти мали змогу ознайомитися з виробничими й складськими приміщеннями; з організацією виробничих процесів в цехах та власне з процесом виготовлення м’яких іграшок; з роботою персоналу; з окремими економічними аспектами роботи підприємства, зокрема формуванням собівартості продукції та плануванням її ціни.


Студенти отримали позитивні враження від масштабної діяльності підприємства, брали активну участь в обговоренні основних аспектів діяльності ПП «Тигрес», задавали питання щодо організації роботи підприємства, проходження практики та можливостей майбутнього працевлаштування. 

 

 

Підготувала ст. групи ФКм-51

Макарук Тетяна