ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ ФБД НА БУДІВНИЦТВО ОФІСНО-ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ

Екскурсія студентів ФБД

на будівництво офісно-житлового комплексу

 

Активний розвиток будівництва за останній час зумовлений упровадженням нових технологій та використанням новітніх будівельних матеріалів. Студенти факультету будівництва і дизайну 18 листопада мали нагоду побувати з екскурсією на будівництві офісно-житлового комплексу.

Інженер з охорони праці, здійснивши проведення інструктажу для студентів, ознайомив усіх присутніх із нормативно-правовими актами з охорони праці та Державними будівельними нормами. Виконроб розповів про раціональні та економічні вимоги до архітектурно-планувальних рішень та інженерного обладнання з урахуванням необхідних санітарно-гігієнічних вимог, що вдало використані у даній новобудові.

Талах Л.О. показала, що проектування даної новобудови здійснено відповідно до умов фізико-географічного районування території України і включає у себе вимоги до інсоляції, природного освітлення, провітрювання, іонізації та мікроклімату приміщень житлових будинків, захисту їх від шуму, вібрації, електромагнітного і радіоактивного випромінювання. Таким чином, студенти, отримавши нові знання, мали можливість засвоїти вже набуті.

Самчук В.П. проаналізував об’ємно-планувальні характеристики приміщень новобудови, інженерну мережу, будівельні конструкції у відповідності з робочою документацією новобудови, що було особливо цікавим для студентів у контексті курсового та дипломного проектування.

Студенти на практиці ознайомились із новітніми технологіями будівництва, сучасним технічним оснащенням об'єкта, інженерними інфраструктурами, що є необхідною умовою професійної підготовки фахівця напрямку «Будівництва».

 

 

 

 

Ольга Приступа,

заступник декана факультету будівництва та дизайну