Екскурсія студентів МБФ на ПАТ "Волинь-Авто"

У рамках співпраці Луцького міського центру зайнятості з Центром ділового студента Луцького національного технічного університету 26 квітня цього року організовано професіографічну екскурсію для 35 студентів першого курсу машинобудівного факультету (спеціальність – автомобільний транспорт і автомобільні перевезення) у ПАТ «Волинь-Авто», яке є сучасним, модернізованим автосервісним підприємством європейського рівня. Основні напрями діяльності підприємства – сервісне та гарантійне обслуговування автомобілів, поточний ремонт легкових та вантажних автомобілів вітчизняного та зарубіжного виробництва.

Під час зустрічі ознайомились із специфікою роботи та дізнались про структуру підприємства. Для студентів провели цікаву екскурсію у підрозділах підприємства. Запрошені ознайомилися з пропозиціями виставкового автомобільного салону. В ремонтних майстернях учасники екскурсії спостерігали за роботою слюсарів з ремонту автомобілів, зварників.

У своїй розповіді представник підприємства зазначив, що пріоритетні завдання роботи підприємства на сьогодні – це постійне залучення клієнтів, співпраця з закордонними партнерами, покращення умов праці та забезпечення соціальних гарантій для працюючих.

Студенти брали активну участь в обговоренні, задавали питання, що стосувалися організації роботи підприємства та можливості проходження виробничої практики та працевлаштування на підприємстві в перспективі. 

 

 

 

                                                                                                                     О. Худицька