Екскурсії на підприємство – завжди цікаво!

Екскурсії на підприємство – завжди цікаво!

 

27-28 березня 2014 р. на базі Луцького НТУ було проведено другий етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент». Для учасників олімпіади було проведено екскурсію на модернізоване підприємство європейського стандарту СП ТОВ «Модерн-Експо». Зокрема 28 березня 2014 р. студенти з різних куточків України та студенти другого курсу Луцького НТУ напряму підготовки «Фінанси і кредит» мали чудову нагоду ознайомитись з діяльністю СП ТОВ «Модерн-Експо».

Студентів та гостей Луцького НТУ супроводжували на підприємство доценти кафедри фінансів Олександренко Ірина Володимирівна та Забедюк Мирослава Сергіївна.

Група компаній «Модерн-Експо» – один з найбільших виробників і постачальників торговельного обладнання для рітейлу та складу в Східній і Центральній Європі. Основні напрямки діяльності – це виробництво і постачання торгових і складських стелажів, касових боксів, обладнання з нержавіючої сталі, POS-обладнання та систем проводки. Компанія зарекомендувала себе як надійний і перспективний партнер, що динамічно розвивається, збільшуючи ринки збуту та асортимент продукції. Сьогодні «Модерн-Експо» здійснює поставки в 38 країн світу. Головний офіс знаходиться в м. Луцьку (Україна), регіональні представництва розташовані в м. Любліні (Польща), м. Москві (Росія), м. Берліні (Німеччина), м. Дубаї (ОАЕ). Також «Модерн-Експо» представлене офіційними дистриб’юторами в Латвії, Литві, Республіці Білорусь, Російській Федерації, Молдові, Республіці Казахстан, Румунії, Грузії, Азербайджані, Вірменії та Україні.

 

Екскурсія була цікавою, впродовж якої студенти активно задавали питання щодо організації та здійснення виробничого процесу, економічного розвитку підприємства, його кадрової політики підприємства та фінансової роботи.

Студентам було наголошено, що підприємство «Модерн-Експо» завжди радо приймає хороших спеціалістів, які є цілеспрямованими та несуть з собою креативні ідеї.