Феєричне шоу і hard rock: у Луцькому НТУ обрали кращого студента

Феєричне шоу і hard rock: у Луцькому НТУ обрали кращого студента

Справжнє шоу влаштували на сцені Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка організатори конкурсу «Кращий студент Луцького НТУ». Танці запальних розкутих дівчат, виступ рок-гурту, епатажна поява ведучих, які в прямому сенсі, спустилися на сцену згори, розбита гітара та маса спецефектів – саме так розпочалося дійство, в якому змагалися 12 кращих студентів Луцького національного технічного університету за звання найкращого!

Так, після ефектного відкриття дует ведучих «Openspace» привітав усіх присутніх та представив журі серед якого були: керівник напрямку трудових ресурсів «Приватбанку» Антоніна Зорубайко, арт-директор «Ring Dj Cafe» Олег Бакун, директор магазину Андре Тана у Луцьку, фешн-експерт Ірина Пасічник, переможниця «Кращий студент Луцького НТУ 2018» Уляна Кашепа, HR-директор компанії «Modern-Expo Group» Тетяна Шепітько, представник обласної Профспілки працівників освіти та науки у Волинській області Мар'яна Матвійчук, представник Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради Катерина Остапчук.

Знайомство із учасниками теж відбулося у неформатний спосіб:  конкурсанти станцювали для глядачів, після чого, ведучі репрезентували кожного. Тож, серед борців за звання «Кращий студент Луцького НТУ» були представники усіх семи факультетів, а також переможці номінацій «Кращий студент митець», «Кращий студент дизайнер», «Кращий студент науковець», «Кращий студент спортсмен» та «Кращий студент громадській діяч».

Для того, аби ближче познайомити присутніх із учасниками, організатори створили конкурс відеопредставлень, які відзняв відеограф Назар Дубина. Як і кожен з конкурсантів, відеоролики були дуже різноманітні: іноді милі та романтичні, іноді мотивуючі, інформативні, часом незрозумілі, але всі абсолютно щирі, біографічні та яскраві. На завершення конкурсу відео-презентацій та виставлення оцінок членами журі, ведучі запропонували учасникам перейти до не менш цікавого змагання – «Інтелектуального конкурсу». Тут молодь продемонструвала свої здібності та вміння імпровізувати. Зауважимо, що конкурс відбувався у форматі шоу «Найрозумніший», де учасник мав обрати собі категорію, на питання якої дати правильні відповіді протягом півтори хвилини. Порядок, за яким студенти обирали собі категорію, визначили шляхом жеребкування.

Тож, після демонстрації свого інтелектуального потенціалу та їх оцінювання суддями, конкурсанти пішли готуватися до «Конкурсу талантів». У той час, хлопці з «Openspace» розіграли серед глядачів подарунки від спонсорів. Із залу обрали чотирьох дівчат та хлопця. Панянки повинні були вигадати найкраще зізнання у коханні та продемонструвати його. Окрім маси красивих та романтичних слів була й пропозиція руки та серця із одяганням перстня на палець хлопцю, що дуже розвеселило публіку. Проте сертифікат від магазину жіночого одягу «Butik» здобула дівчина, яка запропонувала новоспеченому «коханому» народити дитину.

Відтак, настав найочікуваніший етап заходу – «Конкурс талантів». Тут, задля демонстрації своїх здібностей, студенти дали справжню волю емоціям, фантазії та креативності. До прикладу, краща студентка ТФ Анастасія Чак підірвала публіку запальним танцем, а переможець номінації «Кращий студент дизайнер» Костянтин Рабчук заворожив глядачів екстравагантним виконання музичних композицій під гітарний супровід.

Справжня вистава розгорнулася на сцені під час виступу кращої студентки ФБД Софії Ляшук. Неймовірні декорації, танці маленьких янголят та історія дорослого кохання – усе це злилося в фантастичну картину під декламацію романтичної прози від конкурсантки.

Здивував присутніх виставою-фарсом «Терпіння» переможець номінації «Кращий студент громадський діяч» Владислав Костюкевич, а «Кращий студент науковець» Олена Масовець представила свою відеороботу на гостру соціальну тему насилля дітей над дітьми під назвою «#Стопбулінг». Дівчина показала, як важливо привертати увагу суспільства до цієї проблеми озвучивши, що 67 % дітей в Україні є жертвами булінгу. «Не мовчи, не соромся, не бійся. Знай свої права», - таким був основний меседж ролика.

Далі Катерина Бухарська – «Кращий студент митець» разом із колективом симпатичних дівчат подарували глядачам танцювальний мікс. Після чого, Вікторія Вальчишина («Кращий студент ФФОЛП») представила свій талант під мелодійні звуки бандури. Дівчина продекламувала ліричну поезію, поєднавши це із плавними та граційними рухами.

Під мотиви легендарного гурту «Nirvana» у виконанні соло на гітарі краща студентка ФКНіТ Анастасія Семенюк продемонструвала свій художній талант. Вона намалювала обриси обличчя Білла Гейтса догори ногами.

Свій пісенний талант присвятила усім захисникам України Аліна Дмитрук («Кращий студент МБФ»), виконавши пісню гурту «Без обмежень» - «Моя країна» під відеоряд з документальними кадрами із «Революції Гідності» та зони АТО. Своє чергою, найкращий із ФЕТЕ, Іван Соніч, до представлення свого таланту підійшов креативно. В образі ученого Зіроу він підняв тему сенсу ділення на нуль у філософсько-математичній виставі.

Запалила вогники від телефонів глядачів краща студентка ФБ Олена Соловенюк, нічим не гіршим за оригінал, виконанням композиції «Пообіцяй мені» гурту «Один в каное». Дівчина створила справжню атмосферу містерії своїм виступом, адже контемп-танець, гітара, дим та світло від вогників занурили присутніх у глибоку задуму.

Останнім свій талант демонстрував Владислав Козачок – «Кращий студент спортсмен». Влад із друзями буквально «розірвали» сцену своїм запальним та провокативним номером. До слова, задум виступу полягав у тому, аби на противагу класиці довести справжню силу танцю та підтвердити свою талановитість. Як показала реакція залу, із поставленою задачею впорався конкурсант успішно.

Отож, після завершення усіх конкурсів журі було готове оголосити переможця. Перед тим, до вітального слова запросили ректора Луцького національного технічного університету Петра Савчука: «Дійсно переповнюють емоції. Це прекрасно, що Луцький НТУ створив абсолютно новий якісний та справді цікавий продукт. Дякую усім, хто доклав зусиль від зародження до організації сьогоднішнього свята. Мені дуже приємно спостерігати за динамікою таких дійств, хочеться щоб вони завжди проходили з успіхом на високому рівні. Вітаю усіх учасників, успіху вам!».

Насамкінець, до завершального слова, а також для нагородження учасників запросили представницю «Modern-Expo Group» Тетяну Шепітько, котра вручила кожному конкурсанту сертифікат на проходження співбесіди у їхній компанії. 

Відтак, після усіх привітань та витриманої інтриги переможницею конкурсу «Кращий студент Луцького НТУ» оголосили студентку факультету будівництва та дизайну Софію Ляшук. Дівчині вручили подарунки від спонсорів, а Тетяна Шепітько пообіцяла проходження стажування у компанії «Modern-Expo Group».  

Вітаємо Софію Ляшук та усіх учасників! Ви дійсно достойно боролися і зробили вечір яскравим та незабутнім! Успіхів вам!

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1225939700893411