ФКНІТ провели відкрите засідання ради

ФКНІТ провели відкрите засідання ради

На факультеті комп’ютерних наук та інформаційних технологій Луцького НТУ провели відкрите засідання ради, на яке завітав ректор університету Петро Савчук.

Так, рада розпочалася із вступного слова ректора, котрий зауважив, що комп’ютерні технології та розвиток ІТ-кластеру особливо важливий в умовах сучасності. «Нам необхідно прикласти максимальну кількість зусиль для того, аби втримати свої високі позиції серед ЗВО, котрі готують спеціалістів з ІТ», - наголосив Петро Савчук.

Своєю чергою, декан факультету КНІТ Ростислав Редько закцентував на ефективній роботі усього науково-педагогічного складу факультету та коротко ознайомив присутніх із напрямками науково-технічної й міжнародної діяльності факультету за 2019 рік.

Потому, завідувачі кафедр прозвітували про результати своєї діяльності, здобутки та перспективи. Найбільшу увагу приділили обговоренню профорієнтації. Так, завідувачі розповіли про результати проведення І-ого етапу профорієнтаційної роботи Луцького НТУ, напрацьовані  методи залучення більшої кількості абітурієнтів та проведення запланованих заходів на основі вступної кампанії 2020.

На завершення засідання члени ради обговорили ще ряд поточних робочих питань та проаналізували підсумки зимової екзаменаційної сесії на факультеті.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ