Грамоти та атестати: у Луцькому НТУ перше засідання «оновленої» вченої ради

Грамоти та атестати: у Луцькому НТУ перше засідання «оновленої» вченої ради

У Луцькому національному технічному університеті стартувала нова каденція вченої ради, за участі оновленого складу. Перше засідання відбулося сьогодні, 3 грудня.

Розпочалася робоча зустріч із приємностей, зокрема, ректор Луцького НТУ Ірина Вахович привітала із Днем народження начальника відділу інфраструктурного розвитку Андрія Щербу. Вона побажала колезі сили та натхнення, адже попереду чимало роботи і покладена важлива місія - спільно реалізовувати задумані проекти та плани із розбудови університету.

Водночас, почесною грамотою голови Волинської обласної ради було відзначено колектив машинобудівного факультету та вручено заступнику декана Валентину Придюку.

Очільниця ЗВО також вручила атестати доцентів Марії Смаль (кафедра будівництва та цивільної інженерії), Анатолію Хомичу (кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я), Анжеліці Яновець (кафедра української та іноземної лінгвістики), Вікторії Аніщук (кафедра права), Мирославі Купирі (кафедра фінансів, банківської справи та страхування) та Ірині Марчук (кафедра приладобудування).

Крім того, шляхом таємного голосування присутні на засіданні обрали голову вченої ради університету. Нею стала чинний ректор Ірина Вахович. У відкритому голосуванні було обрано й заступника голови вченої ради і на цю посаду одноголосну підтримку отримав декан технологічного факультету Олег Заболотний.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Фото - Олена Третяк