Громадське обговорення щодо змін в освітніх програмах на кафедрах ЕТ та приладобудування

Громадське обговорення щодо змін в освітніх програмах на кафедрах ЕТ та приладобудування

За ініціативою кафедр електроніки та телекомунікацій і приладобудування Луцького НТУ 17 червня 2020 року було організовано зустріч щодо обговорення освітніх програм першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів за участю студентів, випускників та роботодавців в форматі онлайн-конференції.

Модераторами заходу виступили завідувачі кафедри електроніки та телекомунікацій доцент Валентин Заблоцький та доцент кафедри приладобудування Олег Кайдик.

Гаранти ознайомили учасників заходу з наступними освітніми програмами:

- перший (бакалаврський) рівень: Сергій Мороз (Електроніка); Микола Євсюк (Телекомунікації та радіотехніка); Юрій Лапченко (Мікро- та наносистемна техніка); Віктор Денисюк (Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка);

- другий (магістерський) рівень: Валентин Заблоцький (Електроніка); Петро Баховський (Телекомунікації та радіотехніка); Володимир Симонюк (Мікро- та наносистемна техніка); Олег Кайдик (Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка).

В обговоренні освітніх програм взяли участь представники провідних підприємств регіону: Андрій Семенюк (заступник директора з виробництва ПАТ Електротермометрія); Сергій Михалевич (експерт по роботі з дилерами департаменту холодильного обладнання ТОВ МодернЕКСПО); Ігор Года (майстер виробничої дільниці першої групи Рівненська АЕС ДП Енергоатом); Богдан Єфімчук (шпрінгер ТОВ Кромберг&Шуберт Україна Лу); Михайло Чубай (механік-налагоджувальник ТОВ ВІЛК Україна); Андрій Заблоцький (інженер відділу матеріально-технічного постачання ДП ЛРЗ Мотор); Василь Чалий (керівник проектів по впровадженню нової продукції ПАТ СКФ Україна); Олександр Чичелюк (директор ТзОВ Захід-Агросервіс Плюс), Володимир Олянський (інженер ТОВ Електросервіс); Сергій Куліш (інженер ТОВ Волинські оптичні мережі), Роман Чмирук (студент гр. ЕЛ-41), Андрій Голуб (студент гр. ТК-41), Ілля Киричук (студент гр. МіВТ-41), Назарій Марчук (студент гр. МНТ-41).

В ході дискусії представники підприємств активно висловлювали власну позицію. Було отримано ряд пропозицій щодо включення до переліку варіативної частини навчальних планів та освітніх програм ряду профільних дисциплін, які допоможуть студентам швидко адаптуватись до сучасних виробничих умов. З метою підвищення якості освітніх програм, стейкхолдери запропонували внести додаткові компетентності до освітніх програм, які у більшій мірі характеризуватимуть регіональний контекст.

Загалом учасники позитивно оцінили даний захід та представлені освітні програми, а також зауважили, що доцільною є подальша співпраця як в обговоренні освітніх програм, так і її практичній реалізації.

Дякуємо учасникам заходу за активну участь та виділений час.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!