І знову про перемоги!

І знову про перемоги!

Студент факультету бізнесу Луцького НТУ Володимир Козак (група М-11) отримав перемогу на Чемпіонаті м.Нетішина із Бойового Гопака, який відбувся 29 листопада 2014 року (перше місце у змазі «Борня» та друге місце у змазі «Забава»). Студент другого курсу (група 21-ОРА) Технічного коледжу Луцького НТУ Олег Климук зайняв два других місця в тих же змагах. Додамо, що «Забава» це безконтактний бій, де головним пріоритетом є виконання технічних елементів на рівень майстерності, а «Борня» це бій контактний, в захисному спорядженні.

  В Бойовому Гопаку існує сім рівнів майстерності: Жовтяк, Сокіл, Яструб, Джура, Козак, Характерник, Волхв. Для того, щоб взяти участь в обласних змаганнях із Бойового Гопака, потрібно скласти здачу технічних елементів на один із  рівнів майстерності. Володимир Козак рівень «Жовтяк» склав на «добре». Хлопець виборов право представляти себе та школу «Герць» на Чемпіонаті України з Бойового Гопака, який відбудеться 13-14 грудня 2014 року в м. Тернопіль.

6-7 грудня грудня проходив відкритий Чемпіонат з Тхеквандо, присвячений 85-річчю заснувння Волинської  області під назвою «Кубок Любарта», на якому Володимир Козак зайняв перше місце, змагаючись в категорії 18+ . Школа Бойового Гопака «Герць», керівником та тренером якої є Роман Ковальчук, студент факультету бізнесу (група УП-21), виборола почесне третє місце в цих змаганнях серед семи команд Тхеквандо.

Вітаємо переможців та зичимо їм успіху!

 

Галина МИКИТЮК