Іграшки, вінки та вишиванки: у Луцькому НТУ різдвяний ярмарок handmade виробів

Іграшки, вінки та вишиванки: у Луцькому НТУ різдвяний ярмарок handmade виробів

Технічний фаховий коледж Луцького НТУ влаштував яскраву виставку-ярмарок виробів ручної роботи до різдвяно-новорічних свят. Експозиція відбулася у головному корпусі університету для усіх охочих оглянути та придбати сувеніри, виконані студентами коледжу.

Серед різноманіття продукції можна знайти еко-сумки, вишиванки, рушники та постільну білизну, святкові скатертини та настільні ялинки, різдвяні віночки та іграшки.

Handmade вироби завжди вирізняються своєю цінністю, адже є унікальними та неповторними, особливої самобутності надає  і те, що створені вони студентами, які лише починають свій професійний шлях, але уже радують високою майстерністю та креативним баченням. Напередодні свят, такі виставки користуються особливою популярністю, адже кожен прагне наповнити свою оселю справжнім різдвяним духом.

Працівники та студенти Луцького НТУ охоче роздивлялися експонати та мали можливість придбати унікальні речі для свого дому чи у якості подарунку.

Зазначимо, що студенти Технічного фахового коледжу Луцького НТУ готують спеціалістів не лише за технічним, але й за творчим спрямуванням. Молодь має змогу опанувати технології легкої промисловості, дизайну та флористики, живопису і швейної майстерності.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1762876033866439