Історичне засідання Вченої ради у Луцькому НТУ

Історичне засідання Вченої ради у Луцькому НТУ

Планове і водночас історичне засідання Вченої ради відбулося у Луцькому національному технічному університеті 4 червня 2020 року. Умови карантину суттєво повпливали на формат проведення заходу. Так, усі члени вченої ради були у захисних масках та рукавичках.  Крім того, зібралися учасники у великій концертній аудиторії (37 ауд),  що надало можливість провести засідання із дотриманням соціальної дистанції, а перед входом кожному перевірили температуру.  Попередньо в приміщені було проведено санітарну обробку, а також здійснювалося провітрювання під час засідання. 

Розпочав засідання голова Вченої ради, ректор Луцького НТУ Петро Савчук. Він озвучив питання порядку денного, вніс власні пропозиції та колег. Зокрема, Вчена рада Луцького НТУ одноголосно підтримала клопотання перед МОН України стосовно призначення Петра Савчука виконуючим обов'язки ректора по завершенню його контракту. Також було подано та підтримано клопотання до керівника Офісу Президента України щодо включення ректора Луцького НТУ Петра Савчука в Раду з питань розвитку вищої освіти України, яка створюється Указом Президента України № 210 від 03.06.2020 року.

Після цього засідання перейшло до приємної частини і ректор вручив дипломи, подяки, нагороди та відзнаки. Зокрема, доцент кафедри автоматизації і комп'ютерно-інтегрованих технологій Володимир Лотиш та професор кафедри професійної освіти та комп’ютерних технологій Ольга Гулай отримали нагрудні знаки «За наукові та освітні досягнення».

Грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджено директора Любешівського технічного фахового коледжу Луцького НТУ Анатолія Хомича, а також подяками від МОНУ нагороджено викладачів Ковельського  промислово-економічного фахового коледжу Луцького НТУ Людмилу Чайку, Людмилу Масковець і Світлану Михаленко.

Крім того, ректор вручив диплом професора Наталії Чернящук, а також дипломи доцента Ірині Абрамовій та Тетяні Фурс.

Потому перейшли до розгляду питань порядку денного. Першим питанням на розгляд Вченої ради подано та затверджено кандидатури Валентина Малиновського на посаду професора кафедри соціального забезпечення та гуманітарних наук і Валентина Талаха на посаду доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Наступним питанням, яке розглянули члени Вченої ради, було присвоєння вченого звання професора кафедри матеріалознавства Ользі Гулай. Також Вчена рада рекомендувала присвоїти вчене звання доцента кафедри української та іноземної лінгвістики Оксані Смалькафедри прикладної механіки Вікторії Пастернаккафедри туризму та готельно-ресторанної справи Ларисі Поліщук і кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Віталію Дмитруку, Олександру Радченку, Олександру Панасюку.

Декан факультету екології, туризму та електроінженерії Владислав Волинець звітував про результати роботи та перспективи розвитку факультету у слайдах. Він змістовно розповів про особливості навчальної та наукової роботи у розрізі кафедр, а також зазначив, що колектив ФЕТЕ проводить активну роботу щодо забезпечення якості освітнього процесу, ведення необхідної звітної документації та покращення матеріально-технічного забезпечення.

Наступним питанням на розгляд Вченої ради винесли виконання ухвали від 28 травня 2019 року з питання «Про роботу комісії з питань етики та академічної доброчесності. Стан роботи із запобігання і виявлення плагіату та інших видів академічної недоброчесності в університеті», з якого доповідала проректор з НПР Оксана Ляшенко. Також було обговорено виконання ухвали вченої ради від 28 травня 2019 року з питання «Робота та перспективи розвитку факультету бізнесу». 

Насамкінець, у питанні «Різне» було затверджено низку Положень, серед яких: положення про уповноважену особу на спрощені закупівлі структурних підрозділів Луцького НТУ; зміни та доповнень до правил прийому на навчання до коледжів Луцького НТУ; Положення про гаранта освітньої програми у Луцькому НТУ; затвердження освітніх програм і тематичного плану наукових досліджень та розробок, які виконує Луцький НТУ за рахунок коштів державного бюджету у 2020 році та інше.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1570116089809102