Історія успіху: 29-та річниця створення Луцького індустріального інституту

Історія успіху: 29-та річниця створення Луцького індустріального інституту

1991 рік став визначальним для всієї України і особливим для усіх сфер життєдіяльності держави. Процеси демократизації суспільного і державного життя у 80-ті роки були спрямовані на розбудову відкритого демократичного суспільства. Іншими ставали підходи до розвитку культури, освіти, науки. Незважаючи на значні труднощі перехідної доби, намагався йти в ногу з часом і технічний ЗВО Волині.

Відтак, згідно з Постановою Ради Міністрів Української РСР № 78 від 1 квітня 1991 р., на базі Луцького філіалу Львівського ордена Леніна політехнічного інституту імені Ленінського комсомолу був створений Луцький індустріальний інститут.

Утворення самостійного вищого навчального закладу – це новий етап розвитку, який розпочався на переломі історичних епох. В умовах відродження й утвердження України, інститут спрямував свої сили на укріплення незалежного статусу закладу вищої освіти. Своєю чергою, його науково-педагогічний склад активно працював над підвищенням якості навчального процесу, відкриттям нових спеціальностей, розвитком пріоритетних наукових досліджень, розширенням матеріальної бази.

Цей нелегкий процес відбувався за участю всього колективу, а найважливіші завдання та положення діяльності інституту знайшли своє відображення у Статуті Луцького індустріального інституту, затвердженому Радою інституту 17 травня 1991 року.

Зусиллями владних структур, ректорату, усього колективу вдалося створити належну навчально-матеріальну базу і вагомий науковий потенціал. Спільними зусиллями ми підвищили позиції закладу освіти не лише на загальнодержавному, але й на світовому рівні, зробивши його справжньою кузнею висококваліфікованих кадрів.

Цей шлях успіху ми намагаємося продовжувати, аби віддати шану основоположникам рідного університету та надихнути наступників на подальшу розбудову Альма-матер!