Із колядою та віншуваннями: митрополит Михаїл привітав ЛНТУ із різдвяними святами

Із колядою та віншуваннями: митрополит Михаїл привітав ЛНТУ із різдвяними святами

Сьогодні, 29 грудня, напередодні Нового року та Різдва Христового, до Луцького НТУ завітав Митрополит Луцький і Волинський Михаїл зі священнослужителями Кафедрального собору Святої Трійці.

Гучною колядою та щирими віншуваннями представники духовенства привітали присутніх із прийдешніми святами.

Попри те, що більшість українців не звикли колядувати напередодні Нового року, митрополит Михаїл закликав поглянути на життя по-новому і «ламати цифровий бар’єр», впроваджуючи нові звички: «Ми щиро вітаємо вас із важливим днем, коли ми прославляємо Христа Спасителя. Незвичне лише одне - якийсь цифровий бар’єр, коли ми звикли приймати колядників. Сьогодні цей бар’єр ми ламаємо. Нові звички, нові порядки належить вводити, тому ми дякуємо за можливість сьогодні розпочати коляду, здивувати вас, когось збентежити думками, але ж ви - професори, кому як не вам бути в авангарді нової думки, нової поведінки, по-новому поглянути на життя».

«Наше життя приносить багато нового, в тому числі і Covid, який дав нам нові цінності, нове розуміння, що таке життя, здоров’я і людина, яка поряд з нами. Тому закликаю на всіх Божого благословення, будьте щасливі та здорові. Бажаю море надій на славетний університет національного значення і щоб всі очікування та мрії збулися», - наголосив митрополит.

Своєю чергою, ректор Луцького НТУ Ірина Вахович подякувала за щирі вітання і за те, що з приходом поважних гостей у стінах університету розпочалася коляда.

«Я дуже вдячна вам за те, що з вашим приходом розпочалися колядки в нашому університеті. Волинь унікальна і унікальність її, зокрема, у тому, що минулого року Вашим сміливим рішенням Волинь почала святкувати Різдво 25 грудня. Було чимало викликів Всеукраїнського масштабу, був супротив і критика, але Україна почала звикати до нового процесу і уже немає серйозних застережень чи нерозуміння. Від Волині починається нове бачення», - зазначила ректор.

Зустріч колективу Луцького НТУ та духовенства продовжилася колядками та навіть спільним хороводом.  Із цього дня в університеті розпочалася пора щирих вітань та запанував різдвяний дух і по справжньому святковий настрій.


 

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1762183013935741