Кафедра дизайну Луцького НТУ на міжнародній виставці Design Living Tendency

Кафедра дизайну Луцького НТУ на міжнародній виставці Design Living Tendency

17 жовтня 35 студентів кафедри дизайну 1, 2 та 3 курсів в супроводі викладачів Анни Дідух та Юлії Бондарчук відвідали найбільшу в Україні Міжнародну виставку новітніх тенденцій в інтерєрі Design Living Tendency, на якій були представлені меблі, світло, декор, домашній текстиль (MTKT MATERIAL DESIGN).

Студенти ознайомилися з новими колекціями, інноваційними рішеннями і трендами, представленими провідними українськими і зарубіжними компаніями. Виставка Design Living Tendency об’єднала більш ніж 365 компаній і широкий асортимент продукції, серед якої меблі для дому, меблі для офісу та сектору HoReCa, домашній текстиль тощо. Студентів зацікавили не тільки готові вироби, а й проміжні варіанти, ескізи і начерки, що передували їх створенню.

Пізнавальною стала лекція «Традиції української культури в сучасному дизайні», яку провів О. Босий, завідуючий кафедри графічного дизайну Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука. Усі студенти були в захваті від майстер-класу із технік золотіння, організованого О. Лобатюк – керівника напрямку меблів та дверей компанії МІРТ. У результаті всі отримали чудові зразки із дерева, оздоблені поталлю – імітацією сусального золота та срібла. У лекторії «Театр дизайну» також представляли свої проекти та розкривали особливості проектування середовища архітектори Х. Ставська, Д. Усенов, А. Соколов.

Студенти також відвідали виставку в Pinchuk Art Centre із багатозначною назвою «Заборонене зображення», відвідали Золоті ворота, Пейзажну алею, арку дружби народів, Андріївський узвіз, вулицю Хрещатик, Майдан Незалежності, побували на популярному в Києві пішохідно-велосипедному мості, із оглядовими майданчиками зі скляною підлогою. Чудова прогулянка осіннім містом завершилася катанням на кораблику по Дніпру, звідки відкривався неймовірний вид на нічне місто. 

Поїздка принесла не лише нові враження та емоції, а й відкрила нові аспекти в дизайні, концептуальні рішення, нестандартні підходи до використання форм та матеріалів, що є цінним у навчальному процесі студентів-дизайнерів.

Старший викладач кафедри дизайну

Бондарчук Юлія Сергіївна