Кафедра дизайну Луцького НТУ на міжнародній виставці реклами REX 2019

Кафедра дизайну Луцького НТУ на міжнародній виставці реклами REX 2019

Студенти спеціальності «дизайн» Луцького національного технічного університету відвідали одну із головних подій року у сфері маркетингу і реклами – XXIII міжнародну виставку реклами та маркетингу «REX 2019» і XIII міжнародну виставка сучасного друку T-REX.

Зазначимо, що цей захід – один із наймасштабніших у сфері дизайну, творчості та візуальної індустрії. Відвідувачі мали змогу ознайомитися із найновітнішими трендами та матеріалами графічного дизайну і арт-продукування. На виставці були представлені незвичайні варіації інструментів і матеріалів графічного дизайну для арт-терапевтичних, а також приклади оригінальних дизайнерських рішень.

Для студентів та викладачів нашого університету відвідання виставки принесло нові знайомства, партнерства та домовленості, а найголовніше – на власні очі побачити найсучасніше устаткування і рішення у сфері маркетингу.

«Йти в ногу із часом та володіти найновішими тенденціями для подальшого ефективного розвитку -основна ціль кафедри. Ми хочемо, щоб наші студенти стали найкращими фахівцями та свідомими громадянами. Я щаслива, що вони можуть ознайомитися із найновішими трендами у сфері дизайну. Тепер у них є перший український довідник візуальної індустрії, а також нові термінологічні та технологічні інструментарії. Хочу виразити окрему подяку організаторам, спікерам та новим партнерам за змістовну зустріч актуальний контент», - зазначила доцент кафедри дизайну Христина Хворост.