Карантин, захист дипломів та профорієнтація: у Луцькому НТУ засідання ректорату

Карантин, захист дипломів та профорієнтація: у Луцькому НТУ засідання ректорату

У Луцькому національному технічному університеті відбулося чергове планове засідання ректорату, під головуванням ректора Петра Савчука. Уже традиційно, воно проходить у дистанційному режимі, за допомогою платформи Microsoft Teams.

Перш за все, ректор зачепив питання безпеки працівників та студентів університету, у звязку з поширенням коронавірусу. Так, до уваги колективу, було доведене розпорядження про обмеження доступу науково-педагогічних працівників та здобувачів до приміщення університету.

«Дуже важливо, щоб ми мінімізували неузгоджене переміщення в університеті. Тенденція швидкого поширення захворювання зберігається, тому ми прийняли превентивні заходи. Отож, нами видана вказівка, яка повинна дотримуватися», - наголошує Петро Савчук.

Крім того, у розпорядженні йдеться про проведення засідань екзаменаційних комісій з захистів кваліфікаційних робіт бакалаврів у дистанційному режимі. За словами ректора, ніяких загроз за такої системи захистів немає.

«У нас уже продемонстрований високий рівень представлених дипломних робіт, тому загрози та недоліки у дистанційному процесі не відчутні. Зараз ми напрацьовуємо концепцію освітнього цифрового простору Луцького НТУ та системно побудуємо роботу, починаючи від електронного підпису та документообігу до питань повязаних з атестацією, масовими заходами і т.д.», - резюмував ректор.

Згодом про результати роботи на факультетах доповіли декани. Найбільш актуальною темою нині є обробка результатів сесії та захист дипломних робіт. Водночас, ректор обговорив із деканами посилення профорієнтаційної роботи, налагодження контакту із випускниками та потенційними абітурієнтами.

Насамкінець, члени ректорату обговорили підготовку до відзначення 54-ої річниці Луцького НТУ, що відбудеться 2 липня, та заходи, які варто провести із дотриманням норм карантину.

Варто зазначити, що у четвер, 25 червня о 10:00 відбудеться планове засідання Вченої ради. Як і минулого разу, воно триватиме із дотриманням усіх карантинних обмежень.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ