Керівна ланка Луцького НТУ провела плановий ректорат

Керівна ланка Луцького НТУ провела плановий ректорат

У Луцькому національному технічному університеті відбулося чергове засідання ректорату. Розпочався захід урочистим привітанням із днем народження секретаря вченої ради, кандидата юридичних наук, доцента Земко Аллу Михайлівну. Проректор із науково-педагогічної роботи Андрій Щерба від усього колективу побажав Аллі Михайлівні жіночого щастя, успіхів, натхнення в  роботі та вручив квіти.

Після урочистостей розпочалась офіційна частина ректорату. Андрій Щерба надав слово проректору із науко-педагогічної роботи Валентину Талаху, який проінформував про виконання навчально-методичного плану та завершення повторного курсу для студентів. Також проректор анонсував навчально-методичну раду, яка відбудеться цього ж дня.

Про те, як триває процес відправлення студентів на навчання за кордон розповіла Валентина Галущак - проректор з науково-педагогічної роботи. Вона зауважила, що наразі вже відряджено трьох студентів до Чехії і паралельно триває процедура відправлення студенів до Туреччини. Так, Галущак нагадала, що 4 квітня до Луцького НТУ, з метою закріплення співпраці, а також обміну досвідом, приїжджає проректор Люблінського католицького університету, а до 1 квітня триває подача документів у програмі подвійного диплому в Політехнічному інституті Браганси, де досі лишається два безкоштовних місця.

Далі кожен із деканів прозвітував про роботу свого факультету, зокрема, вони наголосили на завершенні відбору претендентів на конкурс «Кращий студент Луцького НТУ».

Зазначимо, що у Луцькому національному технічному університеті розпочався тиждень приурочений 20-ій річниці факультету екології, туризму та електроінженерії. З цього приводу виступив декан ФЕТЕ Владислав Волинець, який дав короткий анонс заходів на тиждень, а також запросив усіх на урочисте святкування у п’ятницю, 22 березня.

Найближчі заходи у Луцькому НТУ:

27 березня – «Міста Містер МБФ»
29 березня – міжнародна науково-практична конференція з маркетингу
3 квітня – семінар «З чого почати кар’єру в ІТ», організований Львівською академією «Logos Academy»
5 квітня – конференція «Якість та безпечність товарів»

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ