Керівництво Луцького НТУ відвідало Волинський науковий ліцей-інтернат

Керівництво Луцького НТУ відвідало Волинський науковий ліцей-інтернат

Представники Луцького НТУ, на чолі із ректором Іриною Вахович, провели дружній візит до Волинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради. Захід відбувся у рамках співпраці закладів та був приурочений Міжнародному дню лісів.

Так, своє вступне слово для старшокласників виголосила ректор Луцького НТУ Ірина Вахович. Вона зазначила, якою для Волині є актуальною професія лісівника, а також наголосила, що в нашому університеті готують кваліфікованих та конкурентних фахівців лісової галузі. Потому, ректор передала слово для презентації Луцького НТУ декану факультету аграрних технологій та екології Руслану Кірчуку й відповідальному секретарю приймальної комісії Ірині Бандурі. Вони представили гостям Луцький НТУ, розповіли про його факультети та освітні програми за якими готують спеціалістів різних напрямків.

Варто зазначити, що на заході були також присутні ректор ВНУ ім. Лесі Українки Анатолій Цьозь, проректор з комунікацій Наталія Благовірна, а також Олександр Кватирко, начальник управління Волинського ОУЛМГ.

Дякуємо Волинському науковому ліцею-інтернату за гарний захід та дружній прийом!

Олена Третяк, відділ іміджу та промоції