Конференція логістів та експортерів щодо проблем прикордонної торгівлі

Савчук 2Конференція польських та українських фахівців у сфері експорту та логістики відбулась 28 – 29 березня 2014 року.Конференція була присвячена проблемам прикордонної торгівлі України та Польщі у світлі перспектив підписанням Україною умови про асоціацію з Европейським Союзом. Організатор конференції – Товариство з питань логістики та експорту.

Голова товариства Яцек Коренєвський охарактеризував проблеми прикордонної торгівлі, підвели підсумки роботи між польськими та українськими перевізниками з митними органами щодо спрощення суб’єктами господарювання процедури перетину українсько-польського кордону. Присутні наголосили на необхідності нових програм та європейських проектіву сфері взаємодії польських та українських підприємців щодо подолання прикордонних барєрів.

 Завідувач Сектору Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва у прикордонній Волинській області, доцент кафедри менеджменту та маркетингу ЛНТУ, кандидат наук Олег Савчукрозповів про зусилля Держпідприємництва України у сфері розвитку підприємництва та дерегуляції господарських відносин. Також вінрозповів про проблеми і перспективи від міжнародної торгівлі України.Олег Савчук наголосив на важливості здійснення навчальних проектів дляпідприємців щодо поширення інформації та проведення навчаньсуб’єктів господарювання розвитком експорту у країни ЕС та проведеннястандартів товарів у відповідність європейським вимогам.

ерівники Товариства логістики та експорту запропонували взяти участь у ІІПольсько-українській конференції практиків з питань логістики та перевезеньу травні 2014 року у м.Влодава, з метою отримання глибшої інформації стосовно проблем і бар’єрів у прикордонній торгівлі з метою її подальшої дерегуляції. Натомість Олег Савчук запросив практиків на конференцію з логістики до Луцька.

Зав.сектором Держпідприємництва   Олег Савчук