Конкурси, танці й казкові герої: як у Луцькому НТУ минув вечір знайомств

Конкурси, танці й казкові герої: як у Луцькому НТУ минув вечір знайомств

У Луцькому національному технічному університеті відбувся Вечір знайомств студентської родини кафедри туризму та готельно-ресторанної справи. Студенти різних груп та курсів, а також їхні викладачі зібралися на святковому вечорі, аби познайомитися один з одним краще, добре повеселитися і побачити таланти кожного. Головна ж мета заходу – показати першокурсникам, яким насиченим і цікавим є студентське життя та познайомитися із «першачками».

Передусім привітала гостей свята в.о.завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Лариса Поліщук: «Дорогі студенти! Ми дуже раді бачити вас на нашому святі – Вечорі знайомств. Дуже приємно, що сьогодні серед вас є і студенти першого курсу і магістри», - зазначила викладач.

Потому Лариса Поліщук подарувала своїм вихованцям музичне вітання, під яке студенти охоче потанцювали просто на сцені.

З особливим привітанням для першокурсників виступили студенти 4 курсу. Вони втілилися в образи «Сімейки Адамсів» і провели конкурси для своїх колег. Перший конкурс «Мумія», змусив викладачів і студентів обмотати один одного туалетним папером. А наступний конкурс зобов’язав учасників надути гумові рукавички, аж до тих пір, поки вони не луснуть. За вправність та швидкість учасники конкурсу отримали додаткові бали до екзаменів та заліків.

Крім того, учасники свята можуть додатково отримати бали у навчанні, шляхом оприлюднення в соцмережі світлин із Вечора знайомств. Автор фото, яке набере найбільше вподобань від викладачів, також отримає привілеї на сесії.

Потішили студенти й власними театральними постановками, наприклад сучасною інтерпретацією казки про Аладіна. Також молодь запалила у танці в образі страхітливих Геловінських персонажів та представила склад своєї групи у відео презентації, порівнявши один одного із персонажами зі «Шрека».

Насамкінець студенти зробили спільне фото та продовжили святкування за «солодким столом».

 


 

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ