Королева автодоріг та «Вовчиця» по-студентськи, - у Луцькому НТУ дебютували першокурсники МБФ

Королева автодоріг та «Вовчиця» по-студентськи, - у Луцькому НТУ дебютували першокурсники МБФ

Запальні танці та пісні із авторським текстом, не стандартний інтелектуальний конкурс та оригінальні відео представлення, - саме так феєрично відбувся дебют першокурсників машинобудівного факультету у Луцькому НТУ.

Молодь впевнено доказала старшокурсникам, на що здатна, натомість, уже майже випускники зробили свій музичний дарунок першокурсникам і закликали максимально активно й цікаво провести студентські роки.

«Вітаємо вас на чудовому святі, де сьогодні збереться молода гаряча кров - ті, хто замінять старшокурсників, ті, хто сьогодні демонструватимуть свої таланти та інтелектуальні здібності. І сьогодні ми дізнаємося, хто отримає супер кубок. Його вручатимуть минулорічні переможці, що уже стало для нас традицією», - наголосив передусім ведучий свята Василь Лотошинський.

Оцінювали почуття гумору, таланти та інтелект першокурсників кваліфіковане журі. До його складу увійшли: адміністратор «PremierCity» Владислав Бейда, декан МБФ Ігор Цизь, заступник декана Валентин Придюк, заступник декана Віктор Самостян та голова студради факультету бізнесу Юлія Шумик.

Отож, перший конкурс передбачав відео представлення кожної групи факультету. Виконали завдання студенти доволі різноманітно і оригінально. Вони познайомили глядачів із кожним учасником своєї команди, розповіли про те, як відбувається навчання та дозвілля і не боячись самоіронії, пожартували над власними перевагами чи недоліками.

Інтелектуальний конкурс став і для учасників і для гостей свята неочікуваним сюрпризом, адже замість традиційних запитань, команди мали відгадати пісню за допомогою набору символів емодзі, доповнити музичні хіти, пропущеними словами та відгадати слова, приховані у наборі зображень. Першокурсники впевнено виборювали право бути кращими у конкурсі, а тому відчайдушно намагалися дати правильні відповіді на усі запитання. І хоча не усі з них досягли максимальної кількості вирішених завдань, втім усі змогли продемонструвати логіку та почуття гумору.

Традиційно найцікавішим конкурсом стала демонстрація студентських талантів. Тут молодь дала волю емоціям і потішила присутніх креативними виступами. Так групи співали авторські пісні, накладені на відому музику, серед них і славнозвісна «Вовчиця», але на студентський манер; дивували театральними вміннями, зокрема на захід запросили саму королеву автомобільних доріг; розважали запальними танцями.

Перебуваючи на одній музичній хвилі, свій пісенний дарунок для наступників виконали й старшокурсники, закликавши молодь не гаяти часу, навчатися, вдало відпочивати та насолоджуватися студентськими роками.

Наприкінці святкового концерту із вітальним словом виступив декан машинобудівного факультету Ігор Цизь, який зазначив, що першокурсники перебороли сором’язливість та невпевненість і гідно продемонстрували усі свої можливості.

«За неофіційною традицією, сьогоднішнє свято можна вважати посвятою першокурсників у студенти МБФ. Першого вересня ви були ще такими не сміливими, вперше потрапили у стіни університету, а нині ви уже маєте досвід написання перших модулів, познайомилися зі своїми викладачами і одногрупниками. До того ж, сьогодні ви перебороли свою соромязливість, вийшли на сцену перед колегами, представили свої таланти та можливості. Я пишаюся тим, що у нас на факультеті є така прекрасна молодь, такі прекрасні першокурсники. Принагідно хочу подякувати студентському самоврядуванню нашого факультету та університету, адже без вас першокурсники на сцену б не вийшли. Завдяки вам, вашій праці і витраченому часу, ви змогли згуртувати їх у таку чудову сімю, що показала дуже гарний результат. Тож бажаю вам запамятати назавжди цей прекрасний день і гордо передавати на подальші роки традицію дебюту першокурсника», - наголосив декан.

Отож, за підсумками суддівського оцінювання, третє місце здобула команда спеціальності транспортні технології, друге місце посіли агроінженери, а першість отримали студенти спеціальності галузеве машинобудування.

Варто зазначити, що змагання між групами машинобудівного факультету тривали три дні. Так, напередодні молодь взяла участь у розважальному квесті, а згодом в інтелектуальних змаганнях MBF-game, під час яких із кураторами виборювали звання «кращої групи». Фінальним акордом битви за лідерство став дебют першокурсників на сцені університету.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1379659528854760