Кращий спосіб зробити дітей хорошими – зробити їх щасливими

Уже досить довгий час у Луцькому НТУ діє волонтерський рух, учасники якого постійно організовують допомогу і підтримку людям, які її потребують.

26 листопада група волонтерів у складі першокурсників факультету екології та приладо-енергетичних систем Даши Богданович, Іванни Лясоти та Богдани Дубчук, а також голови ВОГО «Твори добро» Володимира Бут-Гусаїма, під керівництвом художнього керівника відділу культури і мистецтв Алли Оленіч відвідала Відокремлене дошкільне відділення «Сонечко» Крупівського навчально-реабілітаційного центру.

У закладі перебуває 45 дітей, усі вони поділені на групи. Волонтери з радістю відвідали усіх діток, пригостили їх солодощами, подарували іграшки та побавилися з ними. Малюки охоче прийняли у своє коло нових друзів.

Приємно, що у «Сонечку» надзвичайно привітний персонал. «Дитина – головна особа, тут її дім. Це має усвідомлювати кожен працівник», –наголосила заступник директора Галина Хижняк. Вона також зазначила, що хоч у закладі і створені усі необхідні умови для перебування тут дітей (у чому ми переконалися на власні очі), проте все ж, на її думку, інтернатне середовище не дає поняття тих цінностей, які дитина може отримати у сім'ї: «Дитині потрібна сім'я, аби вона бачила, як себе треба вести у суспільстві».

Хороші ігрові зали, затишні спальні, комфортні ванні кімнати – тут чудові умови. Але як же приємно дітям, коли до них приїжджають гості, які побавляться з ними, приділять їм трохи уваги. У них є багато іграшок, але як же весело, коли привозять нові і можна придумувати їм імена і розігрувати кумедні сценки разом з новими друзями. Це неймовірна радість – бачити посмішку на устах малюків і знати, що ти до цього причетний. Давайте творити щастя разом – не будьмо байдужими!

P.S. Нагадую, що у відділі культури і мистецтв проводиться збір іграшок та солодощів для дитячих будинків – приєднуйтеся!

Тетяна Гапончук