Красуні та красунчики Луцького НТУ змагалися за звання «міс» та «містер» університету

Красуні та красунчики Луцького НТУ змагалися за звання «міс» та «містер» університету

У перший день фестивалю студентської культури «LNTU. Planet of Students», який відбуватиметься протягом 21–23 травня у Луцькому НТУ, обрали найкрасивіших студентів університету.

21 травня у Палаці культури міста Луцька пройшов конкурс краси «Міс та містер ЛНТУ», в якому взяли участь сім чарівних панянок та сім прекрасних юнаків. За титул змагалися: Ігор Микитин (ФЕПЕС), Андрій Демидович (ФБ), Максим Костюк (МБФ), Юрій Онищук (ФОФ), Юрій Степанюк (ТФ), Іван Левчук (ФБ), Сергій Кот (ФБД), Анна Полив’янюк (ФОФ), Яна Яремчук (ФБ), Анна Басиста (ФБ), Юлія Кучій (ФБ), Орися Дерев’яненко (ФБ), Катерина Шапран (ФБД) та Юлія Любинецька (МБФ). Концертну програму вели Вікторія Поліщук та Віталій Костюк.

Хлопці та дівчата демонстрували свою артистичність, креативність, оригінальність, ерудицію та чарівність у конкурсах, бали за які й мали визначити переможців. Оцінювали учасників члени журі – перший проректор Луцького НТУ Валентин Талах, проректор з науково-педагогічної роботи Ірина Вахович, голова благодійного фонду Олександра Лазорка «Волинь має майбутнє» Олександра Крєтова, студентський мер Волині Назар Грищук та «Міс ЛНТУ – 2013» Тетяна Антонюк.

Найцікавішими, безперечно, стали конкурс «запитання-відповідь» та конкурс відеороликів. Кожен учасник мав змогу проявити свою креативність та довести, що саме він достойний перемоги.

Окрім журі, оцінювали конкурсантів і глядачі. За їхніми аплодисментами було визначено «містера» та «міс» глядацьких симпатій – Івана Левчука та Юлію Кучій.

Звання «Містер оригінальність» журі присудило Андрію Демидовичу, а «Міс оригінальність» – Юлії Любинецькій, «Містер мужність» – Максиму Костюку, «Міс чарівність» – Яні Яремчук, «Містер позитив» – Юрію Онищуку, «Міс посмішка» – Анні Полив’янюк, «Містер ерудиція» – Івану Левчуку та «Міс ерудиція» – Катерині Шапран.

Кожен з учасників заслуговував на перемогу, проте потрібно було обрати лише двох «най-най», а це – завдання не з легких. Порадившись, журі присудило титул «Містер ЛНТУ» Юрію Степанюку, а «Міс ЛНТУ» – Юлії Кучій.

Юрій Степанюк, новообраний містер, вважає, що шанс на перемогу був у кожного. «На підготовку виділялася однакова кількість часу, адже готувалися ми разом, тому кожен мав шанс перемогти. Захід дуже сподобався, особливо конкурс відеороликів».

«Я дуже щаслива, мене переповнюють емоції, – ділиться новообрана міс після конкурсу. – Це велика честь для мене, хоча я не вважаю себе переможницею, адже всі учасниці достойно виступили. Рада, що взяла участь у конкурсі, а особливо приємно, що підтримати мене приїхали друзі з Ковеля, з Рівного. Це дуже важливо відчувати підтримку».

Переможці нагороджені планшетами, безлімітними абонементами в спортзал та іншими цікавими подарунками від спонсорів.

P.S. Фотозвіт заходу можна буде переглянути тут:

Тетяна ГАПОНЧУК

Фото: ВолиньPost