Круглий стіл онлайн: у Луцькому НТУ говорили про безпечність харчових продуктів

Круглий стіл онлайн: у Луцькому НТУ говорили про безпечність харчових продуктів

У рамках заходів з популяризації науки та інновацій факультету бізнесу Луцького НТУ 7 травня 2020 року в на кафедрі товарознавства та експертизи в митній справі відбулася онлайн-зустріч  «Круглий стіл щодо безпечності харчових продуктів – НАССР».

Онлайн-зустріч відбулася за допомогою платформи ZOOM. Партнером заходу виступила PMBA – БІЗНЕС АКАДЕМІЯ практичного менеджменту та її директор Тетяна Репницька.

Спікерами круглого столу були Тетяна Репницька – директор бізнес академії практичного менеджменту РМВА (Practice Management Business Academy) та Юлія Генсіровська - спеціаліст з екології та охорони навколишнього середовища, аудитор системи ISO 14000 eкологія та ISO18000 охорона праці. 

До заходу також долучилися ректор Петро Савчук, проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Шимчук,  декан факультету бізнесу Надія Ковальчук, викладачі кафедри товарознавства та експертизи в митній справі та студенти освітньо-професійної програми: «Товарознавство та експертиза в митній справі», «Товарознавство та торговельне підприємництво», «Митна справа та торгівля» Луцького національного технічного університету.

Відповідальна за проведення та модератор заходу Галина Голодюк.

Під час круглого столу обговорили питання:

-система  НАССР як дієвий інструмент для випуску безпечної продукції;

-вимоги законодавства України щодо впровадження системи, основаної на принципах НАССР;

-загальні вимоги щодо організації робіт по впровадженню принципів НАССР на виробництві.

Ці та інші актуальні питання розкрила в своїй доповіді спеціаліст з екології та охорони навколишнього середовища, аудитор системи ISO 14000 eкологія та ISO18000 охорона праці Юлія Генсіровська.

Зокрема, пані Юлія наголосила, що запорука безпечності продуктів харчування в запровадженні системи управління і контролю за всіма етапами виробництва: від отримання сировини, до випуску і реалізації готової продукції, від «лану до столу». Така ефективна управлінська концепція, затверджена всіма міжнародними організаціями контролю за харчовою продукцією, прийнята і в Україні – це НАССР. Система забезпечує захист виробничих процесів від будь-яких типів забруднення – мікробіологічного, хімічного, фізичного тощо.

Насамкінець, Юлія Генсіровська наголосила студентам на важливості розуміння системи НАССР в подальшій їхній роботі, пов’язаній з виробництвом харчових продуктів, адже володіння знаннями це запорука конкурентоспроможності на ринку праці.

Загалом захід відбувся у форматі відкритого діалогу, учасники круглого столу мали змогу отримати інформативні та змістовні відповіді на свої питання.

Особливо приємно відзначити, що партнер круглого столу Тетяна Репницька є випускницею кафедри товарознавства та експертизи в митній справі, що є беззаперечним підтвердженням креда кафедри  «Бути успішними наша традиція!».

Галина Голодюк, доцент кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Луцького НТУ