ЛЕКЦІЯ З АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ У ЛУЦЬКОМУ НТУ

Лекція з академічної доброчесності
у Луцькому НТУ

20 жовтня до Луцького НТУ завітав координатор Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) Тарас Тимочко, який у форматі лекційного заняття із першокурсниками нашого університету акцентував увагу присутніх на темі: «Академічна доброчесність: крок за кроком до нової академічної культури».

Спілкування із студентством відбулося у формі діалогу під час якого лектор зосередив увагу студентів І курсу на важливості Проекту для процесу навчання і повсякденного життя та розповів про види академічної недоброчесності та їх наслідки для суспільства.

Студенти нашого вузу мали змогу зрозуміти важливість принципів академічної доброчесності для свого майбутнього, подивившись на себе очима роботодавця, що стане для них у нагоді під час працевлаштування.

Першокурсники брали активну участь у обговоренні теми лекційного заняття та у цікавій та доступній формі мали можливість отримати вичерпні відповіді на поставлені запитання, взявши на озброєння гасло: «Будьте чесними із самим собою та пам’ятайте, що кожен день формує ваше майбутнє».

Тарас Тимочко висловив слова вдячності координатору Проекту сприяння академічній доброчесності у нашому університеті Валентині Галущак та Олександру Канагеєву.

До слова, Луцький НТУ є офіційним партнером Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) з лютого 2016 року, коли наш університет разом із ще 10 українськими вищими навчальними закладами приєднався до нього і взяв на себе зобов’язання формувати і розвивати систему академдоброчесності у своїх стінах, тому проведення лекційних занять із студентами-першокурсниками на означену тему є черговим кроком вперед до утвердження принципів доброчесності у нашому вузі.

Оксана Гринюк