ЛНТУ на фестивалі снігових скульптур

ЛНТУ на фестивалі снігових скульптур

У центральному парку міста Луцька відбувся унікальний фестиваль снігових скульптур у якому взяли активну участь викладачі та студенти Луцького національного технічного університету.Творчий захід організувала Луцька міська рада. Місця розташування скульптур обиралися напередодні шляхом жеребкування. В учасників було лише два дні для втілення задумів у справжній витвір мистецтва.

  Луцький НТУ представляли три кафедри: дизайну та графіки, архітектури та містобудування, а також фізичної культури, спорту та здоров‘я. Курували роботу студентів старший викладач кафедри архітектури та містобудування Зоряна Рубан та заступник декана ФАБД Ольга Приступа.

 Відтак, наші творці виготовили зі снігу два арт-об‘єкти. Однією з них була двостороння снігова скульптура «Вартовий Лучеська», де передньою частиною було величне чоловіче обличчя, а задньою — В'їзна вежа замку Любарта. Варто додати, що студентка першого курсу фізичної культури Андріана Петрук так надихнулася творчим процесом, що написала легенду про сніжного Вартового та зачитала її на представленні робіт.

 

 

 


Інша скульптура найбільш модерністська серед усіх представлених, адже була представлена у вигляді філософського куба, в якому кожен міг побачити власні асоціації. Аби передати справжній зимовий настрій автори скульптури назвали її «Хвилі зими». До слова, ідейним натхнеником витвору став асистент кафедри дизайну Богдан Ясинський. 


Презентували політехівці свої витвори представникам Луцької міськради справжньою командою. Ректор Луцького НТУ Ірина Вахович, разом із деканом ФАБД Олександром Андрійчуком, власноруч додала завершальний штрих на скульптурі у вигляді лого університету. 

  
Також, підтримати своїх прийшли й проректор, декани інших факультетів, викладачі та директор Технічного коледжу Олег Герасимчук.

Тож, за чудову роботу та креатив Луцька міськрада нагородила усіх учасників фестивалю подяками, грошовими призами й солодкими подарунками.


Олена Третяк, відділ іміджу та промоції

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1804329159721126&type=3