Луцький НТУ – серед переможців гранту від Erasmus+

Луцький НТУ – серед переможців гранту від Erasmus+

Проектна команда Луцького НТУ долучилася до проекту програми Erasmus+ «ЦЕНТРИ СЕРТИФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ УНІВЕРСИТЕТІВ: ІННОВАЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ПРОМОЦІЙНОГО НАВЧАННЯ» за напрямком «Розвиток потенціалу вищої освіти». Кординатором проекту став Львівський національний університет імені Івана Франка, а основними партнерами є як українські вищі навчальні заклади, так і закордонні, зокрема: Литва, Німеччина, Франція та Польща.

Луцький НТУ уже протягом багатьох років працює у напрямку розвитку технології в системі управління діяльністю та активно долучається до формування і реалізації міжнародних програм, проектів і грантів. Тож, цього разу ми стали одними із десяти співучасників дворічного грантового проекту на суму 801.739,00 євро, зайнявши 31-шу позицію у списку переможців (https://eacea.ec.europa.eu/sites/eacea-site/files/cbhe_2020-results.pdf).

Відтак, до написання даної проектної заявки долучилися: деканка факультету бізнесу Надія Ковальчук, завідувачка кафедрою менеджменту Наталія Вавдіюк та доцентка кафедри менеджменту Валентина Галущак.

Загалом проект має на меті конкретні цілі:

1.Демонополізування формальних систем професійного розвитку та сертифікації викладачів університетів шляхом створення чотирьох незалежних Національних центрів педагогічної майстерності та десяти їхніх філій, які будуть об’єднані в мережу та зосередяться на підвищенні якості викладання в університетах.

2. Впровадження програм сертифікації викладачів університетів на основі європейсь ких передових практик та освітніх інновацій для забезпечення досконалості викладання.

3. Розроблення та тестування нової навчальної програми з викладацької майстерності, включаючи навчальні курси на MOOC, що передбачатимуть професійну сертифікацію викладачів університетів.

Нагадаємо, що Erasmus+ ПРОЕКТИ З РОЗВИТКУ ПОТЕНЦІАЛУ ВИЩОЇ ОСВІТИ – це проєкти міжнародної співпраці на основі багатосторонніх партнерств переважно між закладами вищої освіти, що передбачають обмін досвідом і кращими практиками різних країн світу з метою підтримки реформ задля підвищення якості вищої освіти, зближення і зрозумілості систем вищої освіти у всьому світі.

Особливу подяку хочемо висловити і нашому партнеру, з яким уже протягом 3 років Луцький НТУ активно співпрацює – ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана», зокрема, доценту Арсену Келічавому. В результаті спільних напрацювань було підготовлено та подано більше 5 проектів: два з яких за програмою Еразмус+ отримали фінансування.