Луцький НТУ – на енергоефективному тренінгу у Києві

Луцький НТУ – на енергоефективному тренінгу у Києві

Днями у Києві відбувся навчальний тренінг для закладів вищої освіти «Енергоефективне управління будівлями», за організації МОН України та ГО «Школа енергоефективності». Луцький національний технічний університет на заході представляв проректор із науково-педагогічної роботи Сергій Шимчук.

Тренінг відбувався у рамках співпраці Міністерства освіти і науки України з проектом «Реформи у сфері енергоефективності  в Україні», який реалізується за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням Уряду Німеччини.

До участі у заході були запрошені представники університетів, до функціональних обов’язків яких входять питання технічного обслуговування будівель, інженерних питань та обладнання. До слова, серед учасників навчання були представники із різних областей України.

Під час тренінгу учасники мали нагоду дізнатися про стратегічне, економічне, технічне та структурне управління об’єктами (фасіліті-менеджмент). В рамках тренінгу були розглянуті наступні аспекти:

-обслуговування будівель і технічних систем з урахуванням життєвого циклу об’єкта;

наліз і оптимізація процесів, пов’язаних із витратами на споруди та технічні системи;

береження контролю над енергоспоживанням;

пособи досягнення фактичного енергозаощадження;

озподіл повноважень, організація та контроль щоденної роботи.

Активну участь у дискусіях взяв проректор Луцького НТУ Сергій Шимчук. За його словами, подібні заходи є важливими у контексті розвитку новітніх енергоощадних технологій і водночас запевнив, що набутий передовий досвід буде успішно використаний у Луцькому НТУ, зокрема під час локальних курсів підготовки енергоаудиторів.

Після проходження тренінгу усі учасники отримали відповідні сертифікати.

Інформаційний відділ Луцького НТУ