Луцький НТУ на Всеукраїнському патріотичному забігу

Луцький НТУ на Всеукраїнському патріотичному забігу

У Луцьку відбувся Всеукраїнський патріотичний забіг з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ!». Долучилися до акції в.о. ректора Луцького НТУ Петро Савчук та студенти і викладачі кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я.

«Луцький НТУ бере сьогодні участь у заході, що приурочений пам’яті героїв, які загинули у боротьбі за нашу незалежність, які брали участь у бойових діях. Зокрема, я біжу за Куруку Сергія Івановича, який поліг за нашу державу. Це важлива акція, бо це не лише прояв патріотизму, це наша позиція. Ми не забуваємо наших героїв, віддаємо їм данину поваги і водночас культивуємо здоровий спосіб життя та спорт», - наголошує Петро Савчук.

Близько 20 студентів Луцького НТУ взяли активну участь у пробігу і проявили свою патріотичну позицію. За словами доцента кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Олександра Радченка, такі заходи надзвичайно важливі, адже усі ми пам’ятаємо про загиблих героїв і віддаємо їм шану.

«Це дуже великий патріотичний захід, головна мета якого вшанувати пам’ять загиблих і підтримати наших військових в операції АТО. Вся Україна пам’ятає про полеглих, вони завжди залишаються у нашій пам’яті і на усе життя. Всі імена викарбувані золотими літерами в історії нашої країни», - зазначає Олександр Радченко.

Варто додати, що забіг пройшов на дистанції 1.2 км за маршрутом: Театральний майдан – проспект Волі – перехрестя на вулиці Шопена і проспекту Волі – Театральний майдан.

Проведення забігу закладає щорічну традицію вшанування пам’яті полеглих воїнів, що віддали своє життя у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України. Саме цього дня, під час проведення забігу, наголошують організатори, кожен учасник вкотре зможе пригадати свого друга чи подругу, брата чи сестру, батька чи матір, чоловіка чи дружину, сина чи доньку, які більше ніколи не матимуть можливості пробігти під блакитним небом України, але які назавжди залишаться у пам’яті нашого народу Героями. Кожен учасник зможе вшанувати пам’ять полеглих героїв, таким чином подякувавши та висловивши підтримку близьким наших воїнів, об’єднанню ветеранів та діючим військовослужбовцям, службовцям сектору безпеки та оборони України, волонтерам та свідомим громадянам, які бережуть цінності української державності та незалежності.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ