Луцький НТУ підтримав традиції Водохреща

Луцький НТУ підтримав традиції Водохреща

У спорткомплексі Луцького національного технічного університету провели неформатний ректорат та освятили басейн. Сакральне дійство проведено з ініціативи ректора Петра Савчука та приурочене до одного із найбільших християнських свят Водохреща. Зауважимо, що таке вшанування стало уже традиційним в університеті.

Так, до Луцького НТУ завітали священнослужителі Волинської єпархії Православної церкви України, котрі провели святкову молебень та освятили воду у басейні. Перепало свяченої води й усім членам ректорату, жодного з яких не оминув священник.

На завершення служби, отець Корнелій Хрущ, секретар вченої ради Волинської православної богословської академії, коротко пояснив присутнім значення свята Водохреща, привітав усіх присутніх та побажав благословення університету.

Насамкінець, зі словами вдячності та привітаннями виступив ректор Луцького НТУ Петро Савчук. Він зауважив:

«Ще раз хочу привітати усіх зі святом та подякувати нашим гостям за візит. Освячення води у басейні – давня університетська традиція, адже тут укріплюють здоровий дух не лише наші студенти й працівники, але й містяни. Саме тому, нам надзвичайно важливо наповнювати цей заклад благодаттю із вашою допомогою. Від себе, хочу побажати вам божого натхнення для того, аби Православна церква України й надалі продовжувала об’єднувати людей та нести мир українському народові. Дякуємо вам!»

Потому священників запросили в інші корпуси університету для освячення кабінетів та навчальних приміщень.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1454628288024550