Луцький НТУ пишається успіхами своїх випускників

Луцький НТУ пишається успіхами своїх випускників

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування рада вітати свого випускника Швеця Юрія Петровича та колектив його фірми ТОВ «ФІЕЙЕМ АГРОПАТС» з перемогою у Національному Бізнес-рейтингу в Україні та отриманням авторитетного звання «Лідер року 2018» за високі результати фінансово-господарської діяльності серед суб’єктів господарювання України у своїй галузі.

Приємно зазначити, що при цьому наш випускник не забуває рідну кафедру. Відбуваються систематичні зустрічі зі студентами, під час яких бізнесмен ділиться досвідом та своїми успіхами, надає можливість проходження практики на його фірмі та пропонує працевлаштування майбутнім випускникам Луцького НТУ.

Зазначимо, що з 2013 року започаткувавши власний бізнес ще з невеликим оборотом як індивідуальний підприємець, випускник Луцького НТУ Юрій Швець поступово ретельно вивчав цільову аудиторію, налагоджував зв’язки з постачальниками і виробниками. У 2014 році його фірма почала постачати брендові запчастини та аксесуари до спецтехніки, що широко використовуються в АПК, будівництві та промисловості. Нині ж, за підсумками комплексного рейтингового аналізу, проведеного у 2018 році, підприємство Швеця Ю.П. посіло 1 місце (золото) серед суб’єктів господарювання Волинської області та 15 місце (золото) серед господарських товариств України за показником «Рентабельність власного капіталу» для КВЕД 45.32 Роздрібна торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів.

Колектив кафедри ФБС