Луцький НТУ потрапив до світового рейтингу U-Multirank

Луцький НТУ потрапив до світового рейтингу U-Multirank

У 2020 році Луцький національний технічний університет став одним із 69 ЗВО України, які увійшли до міжнародного рейтингу U-Multirank. За результатами рейтингування кожного учасника було проаналізовано та оцінено. Так, у U-Multirank усі дані представлені  відповідно до п'яти категорій: навчання і викладання, дослідження, трансфер знань, міжнародна орієнтація і регіональна співпраця. При цьому, щороку передбачається оцінювання різних «профілів» (підготовка студентів за спеціальностями) ЗВО, які визначаються Оркомітетом рейтингу. 

Цього року Луцький НТУ рейтингувався за двома профілями: "Економіка" та "Бізнес", де отримав високі оцінки та зарекомендував себе як престижний, конкурентний університет.

Серед категорій за які наш ЗВО отримав найвищі оцінки такі: працевлаштування випускників, можливість стажування для студентів,  наукові публікації, а також співпраця з роботодавцями.
Крім того, Луцькому НТУ присвоєно лого та профіль у системі, де університет прорейтинговано.

Що таке U-Multirank?

U-Multirank - один із найбільш глобальних рейтингів університетів, який був прийнятий Європейським Союзом 30 січня 2013 року в Дубліні. Основною метою U-Multirank» є формування об'єктивного уявлення про різні сфери діяльності вузів. По суті, рейтинг є унікальною базою даних провідних університетів світу. Це дозволяє абітурієнтам, студентам та іншим зацікавленим особам порівнювати університети за різними параметрами. Зокрема, за допомогою інструментарію рейтингової системи можна формувати вибірку навчальних закладів за своїми уподобаннями (країна, працевлаштування випускників, рівень освіти і т.д.). На відміну від інших рейтингів, U-Multirank не формує таблиці з присвоєнням порядкового номера і користувач може самостійно вибудувати градацію, в залежності від уподобань.

U-Multirank – інтерактивний інструмент забезпечення прозорості вищої освіти, що пропонує альтернативний підхід до порівняння діяльності закладів у багатовимірних показниках та забезпечує цілісну систему перевірки надійності інституційних даних. Інформація ЗВО представлена за п’ятьма категоріями: навчання і викладання, дослідження, трансфер знань, міжнародна орієнтація та регіональна співпраця.

Абітурієнти, дослідники, менеджери вищої освіти, науково-педагогічні працівники, інші стейкхолдери системи вищої освіти мають можливість за декількома десятками показників, обравши з-поміж них важливі для кожного індивідуального користувача, проаналізувати рівень відповідного закладу та оцінити його можливості та отримати повну інформацію щодо його конкурентних переваг та зон розвитку.

Про Луцький НТУ у рейтингу U-Multirank:

Тож, у висновках рейтингу йдеться: Луцький НТУ є всеосяжною установою у розрізі обсягу пропонованих ним предметів та ступенів. Університет пропонує освітні програми на іноземних мовах.  За своїми показниками ЗВО є найсильнішим у регіональній діяльності. Його загальний профіль показує найкращі результати за різними факторами (загалом 5 "А").

Для вичерпного огляду результатів роботи університету дивіться його повний бал результативності в таблицях за посиланням:

https://www.umultirank.org/study-at/lutsk-national-technical-university-rankings

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ