Луцький НТУ провів конференцію із матеріалознавства на березі Світязя

Луцький НТУ провів конференцію із матеріалознавства на березі Світязя

Вже всьоме, у 2019 році з 20 по 23 травня кафедра прикладної механіки  Луцького НТУ провела у мальовничому куточку Волині – на території Національного парку “Шацькі озера” на березі озера Світязь VII Міжнародну науково-практичну конференцію «Теоретичні і експериментальні дослідження в сучасних технологіях матеріалознавства та машинобудування».

Основна мета конференції – зосередження уваги на проблемах матеріалознавства, розв’язок яких пов'язаний із викликами сьогодення.

Ідейний наставник та головний організатор даної конференції професор Віктор Рудь виступив з вступним словом та оголошенням регламенту і роботи наукового засідання.

Потому своє вітальне слово та основні наукові здобутки нашого ЗВО представив проректор Луцького НТУ доцент Сергій Шимчук.

Надзвичайно цікавою була доповідь член-кореспондента НАН України Михайла Штерна. У своєму змістовному інформаційному повідомленні він розповів про історію створення, становлення даної конференції, про ідею виникнення та актуальності проведення даного заходу, про головних організаторів та модераторів потужного наукового заходу – Валерія Скорохода та Віктора Божидарніка.

В ході роботи конференції особливу увагу було приділено технологіям виготовлення та дослідженню експлуатаційних властивостей виробів з використанням композиційних, керамічних, полімерних та гранулометричних матеріалів.

Значну увагу було приділено використанню комп’ютерних технологій при моделюванні та дослідженні структурних і експлуатаційних характеристик матеріалів сучасного машинобудування.

Вцілому конференція пройшла на високому організаційному, інтелектуальному, науково-технічному та душевному рівні зі застосуванням приятельсько-дружніх відносин! Колектив кафедри прикладної механіки  Луцького НТУ висловлює свою щиру подяку усім причетним та відповідальним людям за організацію, підтримку та проведення нашої VII науково-технічної конференції.

Кафедра прикладної механіки  Луцького НТУ