Луцький НТУ провів тематичну годину присвячену 80-им роковинам Голодомору в Україні

22 листопада 2013 року кафедра інженерної педагогіки, психології та українознавства спільно з бібліотекою Луцького НТУ провели тематичну годину присвячену 80-им роковинам Голодомору в Україні.

«Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в пам’яті українців однією з найстрашніших сторінок нашого минулого. 23 листопада Україна вкотре сколихнеться від усвідомлення  Голодомору українського народу, який накрив чорним смертельним крилом нашу родючу землю вісімдесят років тому. Цього дня приспустяться від чорного болю жалобних стрічок Державні прапори,  пройдуть заупокійні панахиди в храмах, запалюють свічки пам’яті. Запізнілими дзвонами шукатимемо ми мільйони загублених душ, щоби вписати їх в історію нашої нації й передати її нащадкам у майбуття», – з такими словами звернулася до присутніх завідувач кафедри інженерної педагогіки, психології та українознавства Оксана Миколаївна Жук.

Проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Георгійович Бондарський запропонував вшанувати мільйони загиблих під час голодомору 1932-1933 рр. хвилиною мовчання.

З інформацією про політику тоталітарного сталінського режиму, причини та винуватців трагедії виступила доцент кафедри інженерної педагогіки, психології та українознавства Оксана Леонтіївна Майборода. До обговорення проблеми залучилися присутні студенти груп МіВТ-11, ПБ-11, ПМ-11. Цікавими були повідомлення Шкарнеги Андрія, Фаріона Дмитра, Воробей Юлії, Гололобової Тетяни, Савонюк Світлани та Чабанчук Анжели.

Начальник відділу комплектування та наукової обробки документів

Марія Василівна  Богдан ознайомила присутніх з науковою та художньою літературою в якій всебічно висвітлено питання Голодомору 1932-1933 років в Україні.