Луцький НТУ пройшов конкурсний відбір до проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти»

Луцький НТУ пройшов конкурсний відбір до проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти»

Організація «Американські Ради з міжнародної освіти», що упроваджує проєкт «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» за підтримки Посольства США в Україні, Міністерства освіти та науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, повідомили про те, що Луцький НТУ успішно пройшов конкурсний відбір.

 

Так, після опрацювання аплікаційних форм від 153 закладів вищої освіти України, Луцький НТУ отримав високі конкурсні бали, став фіналістом відбіркового етапу та запрошується до участі у проєкті «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти».

У межах заходів, запланованих проєктом,  від ЗВО передбачена участь делегованих представників у навчальних зустрічах. Взяти участь у першому заході запрошено трьох делегованих представників від ЗВО, попередньо зазначених у аплікаційній заявці.

Захід відбудеться 23-27 листопада 2020 року (з понеділка по п’ятницю на платформі Зум) з 16.00 до 19.00. Спілкування відбуватиметься українською та англійською мовами (синхронний переклад буде організовано).

Програму заходу, а також лінк для Зум та для входу на онлайн-платформу Google-Classroom буде надіслано упродовж наступних декількох днів.

Також, Американськими Радами з міжнародної освіти буде надіслано Меморандум про співпрацю з Американськими Радами в межах проєкту “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти” та Луцьким національним технічним університетом, який окреслюватиме основні елементи співпраці.

 

Учасники проекту: Кузьмак О. Ляшенко О. Канагеєв О.