Магістр-інноватор на відкритому молодіжному форумі на Донеччині

У заходах взяли  участь близько трьохсот учасників з числа талановитої і креативної молоді з України, Росії та Білорусії. Волинську область представляли Мисан Вікторія — хореограф студії танців L&G, керівник колективу «Amélie» (у секції — хореографія) таЛуцака Павло — талановитий місцевий фотограф (у секції — фотомистецтво), студент факультету бізнесу Луцького національного технічного університету.

1Учасники заходу  працювали за окремиминапрямками. Крім цього, молодь брала активну участь  у  засіданні «круглого столу» з теми: «Кращі практики з реалізації молодіжної політики Росії, України, Білорусії» та дебатах «Молодіжна політика: якою вона повинна бути?». Згодом усі відвідали Свято-Успенську лавру і долучилися до акції «Наша спільна перемога». У рамкахурочистого закриття форуму його учасники представили свої роботи, після чого – переглянули чудову концертну програму.

Представники від Волині відзначені грамотами та подяками за активнуучасть у заходах та концерті.

3«Незважаючи на погодні умови, захід відбувся! Відбувся з урочистостями та відомими людьми Донеччини… Початок форуму для усіх учасників почався з приїзду, зустрічі і збору усіх делегаційна вокзалі. Почалось усе з візиту управління сім’ї та молоді Донецьку, де усіх чекав гарний стіл та гарячий чай «який не завадив усім». Подальшою метою була екскурсія «шахтарською» столицею України – Донецьком. Усі мали можливість весело та пізнавально провести час, познайомитись і відкрити для себе новий куточок, нове місто. Одразу після невеличкого огляду міста і візиту відомого стадіону Донбас Арену, всі були направлені до кінцевої точки, місця проведення форуму, місто Святогірськ.

2Після прибуття усіх учасників на місце, моментально розселили у чудовіапартаменти і одразу направленіна вечерю і урочистим відкриттям. Учасники гідно представили свої регіони і мали честь взяти участь у дійстві. Незважаючи на насичену програму і короткий термін форуму, це не завадилоучасникам познайомитись і провести творчо і позитивно час, як кажуть «для цього є ніч)» … Екскурсійна програма на цьому не закінчувалась,відбувся масовий візит Святогірської лаври… Кожний учасник мав прив’язку до певного напряму, яким він займається і пройшли курс тренінгів, це як і творчі люди так і молоді політики так і активісти.По закінченню форуму відбувся концерт, святковий феєрверк та дискотека. Усі учасники їхали додому з приємними враженнями і в хаосівзяти контактні дані нових друзів, не обірвати зв’язок. Що і свідчить про саму важливу суть таких міжнародних форумів, розширення кругозору і нові знайомства з різних куточків світу»