МАГІЯ ПАЛЯНИЦІ

МАГІЯ ПАЛЯНИЦІ

20 жовтня 2014 року студенти груп ЕП-11, МОс-11 та МК-31 під керівництвом кураторів завітали на ПАТ «Теремно Хліб». Потужне підприємство забезпечує потребу в якісних хлібобулочних виробах споживачів Волинської та Рівненської областей. Асортимент налічує більше 140 найменувань і постійно оновлюється, адаптуючись до вимог ринку.

Враженнями від екскурсії діляться студенти.

Паламарчук Катерина (студентка групи МК-31):

«З щирими посмішками та радістю нас зустріли працівники. Смачний запах свіжого хліба змусив забути про те, що ми щойно потрапили під дощ. Інна Юріївна, керівник кондитерського цеху, видала нам кумедні халати і запросила в подорож до пекарні. Показавши довгий шлях перетворення борошна в смачну паляницю, запропонувала нам скуштувати її. Після В кондитерському відділі очі розбігались від широкого вибору солодощів. Особисто я чекала побачити як виготовляють мої улюблені круасани з вишневим джемом. Інна Юріївна нам розповіла, з яких складників замішується тісто та за яких умов випікається така смакота. Дізнались ми і те, що підприємство працює лише на 1/3 своїх потужностей, розповсюджуючи свою продукцію і за межами Волинської області».

Олена Тимченко (студентка групи МОс-11):

«Відвідавши ПАТ «Теремно Хліб», ми залишилися приємно вражені побаченим. Найбільше вразила інформація про потужність підприємства – щодня з печей головного хлібозаводу Волині сходить близько 50 тонн хлібобулочних виробів. Кількість працівників досягає 500 осіб, а це говорить про досить великі масштаби діяльності підприємства. Дуже насичений асортимент продукції: батони, різні сорти хліба, булочки, кекси, круасани, макаронні вироби тощо».

Юлія Пустовіт (студентка групи ЕП-11):

«Коли бачиш свіжоспечений хліб в магазині, то часто навіть не задумуєшся над тим, як їх виготовляють. А цей процес вартий уваги, бо він є в першу чергу високотехнологічним. Хліб випікають в сучасних печах за новітніми технологіями. Але разом з тим, за всіма сучасними процесами випічки проглядається участь людини, її вміння, її настрій та стан душі. Працівники підприємства щирі та надзвичайно привітні. Інакше й не може бути, адже випікання хліба потребує любові, уваги та турботи. Тоді він виходить запашний та смачний. Смачний лише той хліб, який випечений з любов’ю!»

 


 

Неля Герасимяк,

заступник декана факультету бізнесу

 Юлія Волинчук,

доцент кафедри економіки та підприємництва